Головна \ Найчастіщі організаційні питання
корисна інформація

Найчастіщі організаційні питання

З усіх питань звертайтеся за нашими телефонами

📞 096-466-97-39, 📞 068-466-97-39, 

Також через форму зворотного зв’язку на сайті або на e-mail:dima2631320@gmail.com

Так, і тим самим Ви заощадите Ваш особистий час, самі вибираєте час і місце, що дозволить прискорити ремонт / заміну автоскла.

Дуже рекомендуємо заздалегідь Вам зателефонує нашим автосервісом і узгодити зручний для Вас час. Витративши 1-3 хвилини на дзвінок Ви заощадите купу часу, не чекаючи своєї черги або вільних майстрів. Також можна зробити через форму на сайті.

Так, Ви можете спостерігати за роботою майстра і бути присутнім, але на безпечній відстані, так як це процес, що вимагає концентрації і уваги. Також в зоні проведення ремонтних робіт використовуються різні інструменти і агресивні матеріали, які створюють певну небезпеку.

Та це можливо. Автомобіль буде знаходиться в охоронюваному боксі.

Так, на всі виконані нами роботи ми даємо гарантію (уточнюйте додатково за термінами у наших менеджерів), яка поширюється на герметичність і надійність клейового шва, відсутність скрипу. При порушенні геометрії кузова (після ДТП) рекомендуємо провести його відновлення для повноцінної гарантії.

І навіть в цьому випадку ми даємо гарантію, але за певних умов – автоскло має бути сертифікованим і відповідати моделі авто, використовуємо наші оригінальні витратні матеріали. Врахуйте, що в цьому випадку у Вас будуть додаткові витрати і час на транспортування автоскла.

Нет, так как автостекло -это расходный материал и не влияет на общую гарантию Вашего автомобиля. Однако, при протечке или выпадении автостекла гарантийные обязательства ложатся на компанию, которая выполнила замена стекла.

При замовленні автоскла Ви робите передоплату в розмірі 100%. Оплата послуг по установці / заміні автоскла, ремонту тріщин і відколів, тонування за фактом виконання або перед їх початком.

Еталон AutoGlass на ринку автопослуг Одеси вже 25 років і ми пропонуємо купити у нас якісні автоскла.
Ми трепетно ставимося до кожного клієнта і намагаємося задовольнити всі його побажання, орієнтуючись на Ваш бюджет.

Ви можете наші послуги за місцем і будьте спокійними заміна або ремонт автоскла відбудеться якісно і з гарантією.

Так, це можливо і правильно. У цьому акті ми описуємо всі подробиці стану авто і його ушкоджень.