Головна \ Найчастіщі питання по ремонту автоскла
питання-відповіді про ремонт автоскла

Найчастіщі питання по ремонту автоскла

Насамперед ізолюйте це місце (наприклад, скотчем) від вологи і пилу і по можливості обмежте пересування на авто. Цим Ви не дозволите тріщині далі розвинутися. І чим швидше Ви звернетеся в автосервіс по ремонту автоскла Еталон AutoGlass, тим якісніше і дешевше буде ремонт пошкодження.

На нашу думку, так, так як безпека руху перш за все. Оперативний ремонт сколів відновить прозорість скла, адже невеликий скол (навіть поверхневий) робить лобове скло більш вразливим і в майбутньому призведе до появи тріщин.

Довірившись нашим фахівцям Ви будете просто спостерігати за ремонтом відколів і тріщин, не вдаючись у технічні особливості ремонту. Для тих, кому вони цікаві – на нашому сайті є стаття:

«Процесс устранения трещин и сколов на автостеклах»

Таких випадків кілька: при пошкодженні більше 1/3 скла, при появі тріщин біля краю скла, якщо пошкодження торкнулося зону і коли пошкоджений і зовнішній, і внутрішній шар автоскла.

Найкращим виходом буде заміна, а особливо це стосується лобового скла.

Наш автосервіс надає гарантію 1 рік на виконаний ремонт сколів (будь ласка, уточнюйте термін гарантії індивідуально у менеджерів, вони можуть відрізнятися в залежності від виконуваних робіт і виробника автоскла). Ми впевнені в своїх фахівцях і гарантійні випадки виникають дуже рідко.

Таких випадків практично не було, так як ми ретельно аналізуємо доцільність ремонту або повної заміни автоскла.

Однак, при необережному поводженні зі склом (неповинні догляд за склом, пересування по вибоїстій дорозі, різких перепадах температур) тріщина може з’явитися поруч.

Таких багато і вони у кожного клієнта відрізняються розміром, формою, місцем розташування на склі, терміном виникнення і т.д. Для отримання конкретної суми і термінів ремонту сколів рекомендуємо Вам зателефонувати в наш автосервіс.

При якісному ремонті автоскла місце відколу заливається спеціальним полімером, який ідентичний склу за коефіцієнтом заломлення світла і тому він буде практично не помітний. При самостійному або неякісному ремонті місце відколу можливо буде визначити.

Такі ситуації зустрічаються часто і Вам якомога швидше потрібно закрити місце пошкодження скотчем від попадання вологи або бруду. Не затягуйте з ремонтом, тому що чим швидше зверніться в автосервіс Еталон AutoGlass, тим якісніше відремонтують пошкоджене скло.

Хоч це і небезпечно, але їздити можна і досить довго. Ми не рекомендуємо Вам пересуватися з пошкодженим лобовим склом, так як тріщина з часом буде збільшуватися, в неї потрапить волога і погіршиться оглядовість на дорозі, так як відбудеться відшарування полімерної плівки.

Ремонт можливий, якщо діаметр відколу близько 10 мм і знаходиться на відстані 2-3 см від краю. В інших випадках доцільно замінювати автоскла, убезпечивши себе і своїх пасажирів.

Ні не є. Тому як поява тріщин і відколів відбувається в результаті механічної дії.

У разі настання гарантійного випадку (наприклад, відшарування захисного полімеру і випадання його; поява променя довжиною менше 30 мм з відколу, який був відремонтований) повторний ремонт буде за наш рахунок.