Головна \ Найчастіщі питання щодо встановлення автоскла
питання-відповіді про встановлення автоскла

Найчастіщі питання щодо встановлення автоскла

Заміна лобового або заднього автоскла може зайняти від 1 до 2 годин. Це пов’язано з наявністю додаткових датчиків (дощу, проекція, антени і т.д.) і обігріву. Також може знадобиться додатковий час на усунення корозії кузова.

В середньому займає близько 1 години, але все залежить від виду бокового скла – дверні опускаються, рухомі та нерухомі або форточкі- «собачники». Зверніть увагу, що бічні стекла можуть бути з роликовим механізмом склопідіймача або панель внутрішньої сторони тримається на клепках.

Основною відмінністю є технологія виконання. Вклеювання автоскла набагато практичніше, незважаючи на велику вартість по виконуваних робіт. Установка на ущільнювачі має меншу собівартість робіт, а й меншу безпеку – при ДТП або сильному ударі воно вилітає, а вклеєні, як правило, залишається на місці.

В основному, мінімальний інтервал застигання становить 45-60 хв. і залежить від марки і складу, який ми використовуємо для виконання робіт по заміні автоскла.

Звичайно ж автомобіль повинен бути чистим, так як цим Ви заощадите час на установку нового автоскла. Якщо з якихось причин у Вас не вийшло вимити машину, ми підготуємо Ваше авто до заміни автоскла.

Так можливо. При демонтажі старого потрібно акуратно його від’єднати, а при замовленні нового автоскла уточніть чи є спеціальне місце для датчика дощу, на яке ми його встановимо.

Так, фахівці нашого автосервісу перевстановити все датчики та інше обладнання (антена, кронштейн для дзеркала) на нове лобове скло.

Так, тому як витративши гроші на установку нового автоскла і заощадивши на заміні щіток, Ви піддаєте себе ризику появи подряпин на новому склі.

Залежить від його стану. Якщо демонтаж старого автоскла і молдинга зроблений добре і останній залишився неушкодженим, можна його не міняти. В інших випадках ми рекомендуємо замінити.

Відмінності є і вони стосуються якості гуми, форми і ціни. Оригінальний молдинг має унікальну форму і створений під конкретний автомобіль, з універсальним ж доведеться повозиться, щоб він встав на місце. Для якісної ізоляції автоскла бажано використовувати оригінальні молдинги і хороші аналоги, ніж Ви забезпечите себе від непотрібних проблем.

Уже через 45-90 хв. Установка нового лобового автоскла – відповідальна процедура, коли зайвий час простою Вашого авто піде йому тільки на користь.

Так, вони є. Після обов’язкового «простою» не рекомендуємо перевищувати швидкість руху 55-60 км / ч, їздити по нерівній дорозі і перевозити важкі вантажі. На наступний день Ваше авто знову готове до повноцінної експлуатації.

Так, в нашому автосервісі Ви зможете замінити і відремонтувати лобові, бокові або задні автоскла для вантажних автомобілів відомих марок, таких як MAN, DAF, Scania, Renault Trucks, Ford Trucks, IVECO, Mercedes-Benz, Tatra, Volvo Trucks, ЗІЛ, КАМАЗ , МАЗ, ГАЗ, Газель та ін.

У нас є послуга мобільного установки / ремонту на Вашу адресу.

Як Ви знаєте, автоскла XYG виробляються в Китаї і мають дуже гідне якість, яке часом не гірше оригіналів. Ціна у них конкурентна, оскільки в Китаї більш низькі ціни на виробництво і сировина. Ми вже давно встановлюємо автоскла XYG і гарантуємо їх якість, так як купуємо у офіційного постачальника. Для замовлення лобового або іншого скла XYG телефонуйте або скористайтеся формою на сайті.

Так, можливо, але при дотриманні ряду умов:
– автомобіль повинен висохнути / нагрітися;
– ремонт повинен виконуватися в теплому приміщенні з температурою нижче 10 градусів;
– після заміни автоскла автомобіль повинен відстоятися.

Так звичайно. Ви заощадите гроші і час на мийці, очищення та сушіння скла, якщо будете наносити його відразу ж. Також на перших кілометрах побачите ефект – більш оглядові лобові стекла і прозорі бічні і задні, на яких не у всіх авто є двірники.

Геометрично вони однакові, але відмінності є. Вони стосуються в основному розташуванням місць під датчики, дзеркало заднього виду, роз’ємів для обігріву щіток і т.д.

Так, Ви зможете при наявності навичок, приміщення, необхідних інструментів і витратних матеріалів. Зараз багато навчальних відео на просторах Інтернету. Ми ж рекомендуємо встановлювати в спеціалізованих сервісах.

Звичайно можна. В процесі установки ми заізоліруем і сховаємо роз’єми для підключення скла з обігрівом, кнопка включення в салоні просто не буде працювати, але ви не напевно будете відчувати дискомфорт в зимовий час.

Так, зможете. На етапі замовлення скла для Вашого автомобіля ми замовимо всі необхідні датчики.

У нашому автосервісі таких випадків не було, але таке можливо при порушенні технології установки скло схильне різним впливам (особливо лобове).

Причин багато, основні з них – порушення правил експлуатації авто після установки лобового скла, механічна дія (камінчик, гравій) і нарешті, порушення технології установки. У сервісі Еталон AutoGlass дотримуються всі технологічні норми і Ви отримуєте гарантію на установку автоскла.

Насамперед зверніться в компанію, яка встановлювала автоскло, і можна буде скористатися гарантією. В інших випадках (самостійна установка або «у знайомого …») Вам, швидше за все, буде потрібно повторна установка автоскла.