Головна \ Найчастіщі питання та відповіді про тонування автоскла
вопросы-ответы о тонировке авто

Найчастіщі питання та відповіді про тонування автоскла

Еталон AutoGlass пропонує якісні американські плівки брендів Llumar і UltraVision. Ви зможете замовити у нас звичайну, дзеркальну, атермальне, кольорову плівки. Про переваги і достоїнства детально в статті  «Одна из лучших автомобильных тонировочных пленок: полувековая история и отменное качество», «А хотите выделяться в городской суете?» та інші.

Швидше за все дізнатися – зателефонуйте і повідомте марку авто, тип плівки і скла, які Ви хочете затонувати. Якщо у Вас сумніви за типом плівки, ми Вам підкажемо і розповімо особливості кожного виду.

Два варіанти – подзвонити нам і отримати докладну консультацію по типам плівки, наявності, ціною або самому визначитися на підставі прочитаних статей та переглянутих відеороликів.

Можна, можливо. Але в цьому випадку ви самі відповідаєте за якість. Потрібно мати досвід, певні навички і інструменти, без яких складно обійтися щоб все зробити якісно.

Так, обмеження є. Серед них – пару (а краще тиждень) днів не користуватися склопідйомниками, не включати обігрів скла. Це дозволить повністю висохнути клейовому шару і не дасть плівці віддирати по краях.

По-перше, дати їй повністю висохнути. По-друге, при митті стекол використовувати спеціальні миючі засоби без абразивних компонент. По-третє, не застосовувати тверді і гострі предмети для очищення скла.

Бульбашки або здуття, як правило, видаляють бульбашки 2 способами: з використанням пластикової карти (без прогріву плівки) і використовуючи ластик / шпатель (з попередніми прогріванням).

Рекомендуємо такі роботи виконувати в спеціалізованих компаніях або самостійно, вивчивши тонкощі і особливості процесу.

Це залежить від Ваших бажань і її стану -наявність механічних пошкоджень або здуття. А якщо Вам хочеться видозмінити своє авто – тоді пора замінити тонування.

Краще отримати у продавця пристрою, але ми зустрічали таке формулювання:

  • «…встановлення додаткового обладнання на підприємствах, які не уповноважені офіційним дистриб’ютором продукції виробника на проведення цих робіт…».

Також підставою для порушення гарантії може бути надлишковий тиск на стеклопод’емник через все тонировочной плівки.