Головна \ Найчастіщі питання та відповіді щодо придбання автоскла
питання-відповіді про купівлю автоскла

Найчастіщі питання та відповіді щодо придбання автоскла

Провідними виробниками автоскла є AGC Automotive (Японія), Pilkington (Великобританія), SEKURIT SAINT-GOBAIN (Франція), NordGlass (Польща), Guardian (Іспанія), Splintex (Бельгія), КМК Glass, SpectrGlass, Lemson (Росія) і Fuyao, BENSON, XYG (Китай). Також купимо і встановимо оригінальні автоскла на Ваш автомобіль.

Ми працюємо з офіційними постачальниками автоскла. Вони виробляються десятками фірм і компаній, розкиданих по всьому світу і країна виробництва залежить від обраного Вами виробника.

Погодивши всі деталі щодо характеристик автоскла, ми оперативно його замовляємо і термін залежить від транспортної компанії. Як правило, це 2-3 дня. Ми обов’язково Вас повідомимо про його прибуття в наш автосервіс.

Що стосується наявності стекол – бувають в наявності, але при сьогоднішньому розмаїтті автомобілів і появі нових продуктів у виробників автоскла, ми рекомендуємо заздалегідь здзвонитися і замовити його саме під модель Вашого авто.

За Вашим бажанням ми встановлюємо оригінальне автоскло або його якісний аналог. Різниця, як завжди, в ціні (плата за бренд виробника), а якість аналогів останнім часом на гідному рівні.

Наш автосервіс підбере, замовить і встановить автоскло на Ваше легкове, вантажне, пасажирське авто. Ви отримаєте автоскло, що відповідає всім Вашим запитам і вимогам, орієнтуючись на виділений бюджет. Також наші менеджери дадуть відповідь на будь-яке питання ремонту і тонування автоскла.

Сьогодні це найбільш популярні види автоскла і відмінність у них в технології виготовлення. Сталініт проводиться при високих температурах (близько 630-690 ° C) з подальшим охолодженням, що підвищує його міцність, термостійкість і безпеку при руйнуванні. Триплекс ж являє собою багатошарове скло з декількох склеєних стекол шляхом пресування і при пошкодженні осколки не розлетяться завдяки плівці.

Так можна. Також ми подбаємо про його доставку в регіони України. Ми працює з перевіреними постачальниками автоскла, і Ви можете бути впевненими, що покупка автоскла на сайті Еталон AutoGlass – це хороша інвестиція.

Пам’ятайте, що установка автоскла повинна проводитися професіоналами в спеціально обладнаних автосервісах.

Ми працюємо по 100% передоплаті, так як на етапі замовлення з покупцем узгоджуємо всі характеристики автоскла і виключаємо ситуації коли «скло не підходить». Аванс з Вашого боку є серйозністю Ваших намірів щодо купівлі або заміни автоскла в Одесі в нашому автосервісі Еталон AutoGlass.

Звичайно можна. Але питання гарантії додатково обговорюється. Для якісної установки автоскла і повної гарантії на автоскло і роботи краще замовляти його за місцем установки.

Це елементарно, якщо будете купувати в спеціалізованому магазині або замовите у нас. Серед же основних недоліків підробок автоскла виділимо відсутність сертифіката якості у продавця, відсутність маркування або її нечіткість, невідповідна нормативам товщина скла, низька якість обробки крайок, наявність спотворень і ін. Також не купуйте автоскла невідомих і неперевірених виробників.

Ми не рекомендуємо Вам виконувати такі дії, так як рухатися до нас без скла небезпечно (навіть без заднього або бокового, не кажучи вже про лобовому). Є варіант, якщо Вашу машину доставить евакуатор. Для уточнення всіх деталей зателефонуйте в наш автосервіс і ми все вирішимо.

З точки зору комфорту пересування атермальние скла виграють у звичайних завдяки захисту від ультрафіолетового випромінювання і меншого нагрівання салону. Щодо заміни – можливо якщо таке є у постачальників автоскла і залежить від моделі і року випуску Вашого автомобіля.

Ми можемо замовити, купити і привезти лобові, бокові або задні автоскла для вітчизняних та іноземних вантажних автомобілів. Також у нас є доставка автоскла на Вашу адресу в Одесі.

Від випадкових камінчиків і ДТП ніхто не застрахований, але є рекомендації, які допоможуть Вам зберегти Ваші скла кристально прозорими:

– при заміні скла встановлюйте оригінальні або хороші аналоги;

– при найменшому сколе зверніться в сервіс по ремонту автоскла в Одесі

– мийте своє авто на спеціалізованих мийках, що не застосовуйте абразивних засобів і губок для очищення стекол;

– своєчасно наносите гидрофобное покриття і захисну плівку;

– не слухайте занадто голосно музику в салоні авто;

– без потреби не включайте обігрів / охолодження для зниження перепаду температур;

– не їздите занадто швидко по поганій і нерівній дорозі;

– не переносьте в салоні авто незакріплений вантаж;

– по можливості паркуйте автомобіль на рівній поверхні.