Головна \ НАЙЧАСТІЩІ ПИТАННЯ З ОБКЛЕЮВАННЯ ПЛІВКОЮ АВТО АБО БРОНЮВАННЮ АВТО
питання-відповіді про поклеювання плівкою авто

НАЙЧАСТІЩІ ПИТАННЯ З ОБКЛЕЮВАННЯ ПЛІВКОЮ АВТО АБО БРОНЮВАННЮ АВТО

Відмінність є і величезна. У кожного процесу є своя функція: бронювання захищає автомобіль, а тонування надає йому унікальності. Детально можете прочитати в статті «А что Вы предпочитаете – тонировку или бронировку авто?»

Це все назви особливої плівки, яка захищає від дрібних камінчиків, гравію, комах і підвищує шанси автомобіля залишитися «як новий».

Послуги з поклейки антигравійної (захисної, бронюючої) плівки залежать від площі і типу плівки – на весь кузов авто або його окремі частини? Зателефонуйте в Еталон AutoGlass і Вам підкажуть вартість бронювання Вашого авто.

Так, таке можливо. Але врахуйте, Вам необхідно спеціальне приміщення, інструменти і навички поводження з такою плівкою. Оскільки, заощадивши на її поклейки, можна зіпсувати саму плівку. Довіряйте поклейку майстрам.

Причин багато, основні з них: неякісна обклеювання (проводилася в «неправильному» приміщенні і з порушенням технології), неправильна плівка (багато хто плутає поліуретан з вінілом, останній тонше (100 мікрон проти 150) і за структурою схожий на пластик, а поліуретан – на гуму).
Еталон AutoGlass допоможе вибрати і якісно поклеїти антигравійне плівку.

Ні. Якщо Ви виберете поліуретанову плівку, оскільки вона пропускає ультрафіолет, зберігає тон забарвлення авто, незахищені деталі кузова не відрізнятимуться навіть після кількох років експлуатації.

Відповідь проста – знайшли бульбашки – телефонуйте в компанію або майстру, який робив. Вони зобов’язані виправити.

Пам’ятайте – важливо не відкладати поїздку по усуненню «з’явився» міхура, згодом він клейовий шар висихає і він збільшується в розмірах.

Спеціального догляду така плівка не вимагає, але дотримуйтеся таких рекомендацій:

– мити і полірувати авто не бажано протягом перших 3-х днів;

– уникайте попадання струменя води на краю плівки;

– ручну мийку здійснюйте не ближче ніж 50 см до лакофарбового покриття з миючими засобами без абразивних компонент.