Etalon Autoglass Odessa \ Новини \ Чому натуральна шкіра скоро зникне із салонів автомобілів?

Чому натуральна шкіра скоро зникне із салонів автомобілів?

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Шкіряний салон автомобіля вже не символ розкоші та гарного смаку власника, а скоріше необхідність та буденність. Багато автолюбителів обирають автомобіль виключно зі шкіряною оббивкою салону, але є винятки, для яких інтер’єр відіграє не найважливішу роль.

Не варто забувати, ми живемо в епоху модернізації та яскравого переходу на еко. Головні тренди еко, які не втрачають своєї актуальності це штучні шуби, пакети, упаковки та автомобільна індустрія не виняток. В планах багатьох виробників також перехід на бік екології, та амбітні плани випускати більш екологічні моделі. Відповідно, шкіряний салон неприпустимий з модернізованим еко авто.

Чи зникне натуральна шкіра із салонів авто, та які компанії платять мільярди для переходу на бік зеленої сторони, розповість автосервіс Еталон AutoGlass.

Переваги та недоліки

pochemu-naturalnaya-kozha-skoro-ischezn-2

Шкіряна оббивка салону автомобіля має низку переваг. Серед них: преміальність, комфорт, міцність, особлива атмосфера для автомобіля та насолода для очей власника. Високоякісна натуральна шкіра має природні пори, що дає чудову вентиляцію та повітрообмін, навіть якщо в авто немає функції обдування сидінь.

З недоліків варто відзначити поява тріщин, заломів та швидке охолодження у зимовий період.

Відмова від шкіри

Автомобільним компаніям доводиться модернізувати не тільки технічні характеристики, але й салон. Тому щоб зберегти природу, не виснажувати природні ресурси розробники намагаються мінімізувати вихлопи газів, та не використовувати натуральну шкіру.

Прямих коментарів з боку світових компаній поки немає, адже потрібен час для якісної екорозробки та тестування. Однак, більшість автоконцернів впевнені, що скоро натуральна шкіра відійде на другий план, а до 2030 року випуск автомобілів зі шкіряним салоном припиниться.

Чи підуть за цим трендом преміальні британські бренди Aston Martin, Rolls-Royce, які використовують найдорожчу, якісну шкіру, залишається загадкою.

Внутрішнє оздоблення розкішного Rolls-Royce, готується протягом 4 місяців. Секрет салону в приємному ароматі ягід та кори дерева.

Новий тренд та впровадження зелених технологій

pochemu-naturalnaya-kozha-skoro-ischezn

Volkswagen прагне відмовитися від матеріалів тваринного походження в лінійці електромобілів, Nestle витратили близько 2 мільярдів доларів, щоб перейти на еко пакування, а МакДональдз заявив, що до 2025 року всі відходи будуть перероблятися.

Таким чином, світові компанії безперечно націлені на зелені технології та в планах подальший розвиток та фінансові вкладення.

Автосервіс Еталон AutoGlass націлений на результат та Вашу безпеку

Результати всіх послуг (заміна автоскла, продаж, ремонт сколів та тріщин, тонування) Ви можете переглянути в розділі «Наші роботи».

Чекаємо Вас!

Також, вам буде цікаво ...