Головна \ Новини \ А що Ви чули про автоскло Shatterprufe

А що Ви чули про автоскло Shatterprufe

Це найбільший виробник автомобільного скла на африканському континенті. По-перше, на вторинному ринку – ARG автоскла, а по-друге – скло преміум-класу, яке встановлюється на такі автомобілі як Isuzu, Ford, Nissan, Toyota, VW. Це автомобільне скло дуже популярне в Південній Африці. Однак і у нас його можна зустріти. Отже, сьогодні докладніше про цього виробника.

a-chto-vy-slyshali-pro-avtostekla-shatterprufe-2

Вже 85 років це синонім безпеки

Все почалося в 1935 році. З невеликого скляного заводу Shatterprufe перетворився на найбільшого світового виробника автоскла. А на південноафриканському ринку – це найбільший «гравець».
З самого початку компанія себе зарекомендувала як постачальник якісного скла за доступною ціною. І це завдяки постійно запроваджуваних інновацій.

Вдосконалені автоскла власної розробки

Автоскло Shatterprufe випускаються під суббрендами Armourplate і Safevue.

a-chto-vy-slyshali-pro-avtostekla-shatterprufe-3

Перше – типу сталініт виробляється за спеціальною технологією, що полягає в особливому процесі загартування. В результаті впливу на молекулярну структуру виходить більш міцне та якісне скло. Відповідно, асортимент доповнився броньованими бічним / заднім склом автомобілів.
Що стосується другого – 3-х шарового лобового скла, то особливості його виробництва полягають у наступному. В результаті об’єднання 2-х загартованих листів скла і вінілової прошарку посиленої жорсткості виходить покращений триплекс.
А підтвердженням якості є обсяг його продажу.

Більше 5-ти мільйонів автоскла виробляються на 3-х заводах

А асортимент скла, що виробляється, перевалює за 1000 найменувань. Від ударостійких до ламінованих і загартованих.

Коротко про заводи. На перших двох заводах, розташованих в Порт-Елізабет – Struandale і Neave – виробляються автомобільне скло для місцевого ринку і південноафриканських автовиробників.
Третій завод знаходиться в Ga-Rankuwa (на півночі від Преторії) випускає триплекс і сталініт для міжнародних ринків – США, Азія, Європа.

Для ринку Південної Африки Shatterprufe® є єдиним постачальником OEM автоскла.

Зауважимо, що вимоги до виробників оригінального скла (OEM) дуже суворі. Наприклад, відхилення по товщині автоскла не повинно відрізнятися більш, ніж однієї тисячної міліметра. І це виконується. А крім – південноафриканський виробник дає довічну гарантію на свою продукцію.

Також південноафриканські скла відповідають місцевим стандарту SABS. Так, згідно з останнім лобове автоскло піддається випробуванню падаючим м’ячем.

Ви бажаєте купити автоскло? Або його відремонтувати? Зателефонуйте в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Ми допоможемо вирішити будь-яку проблему, пов’язану зі склом автомобіля.

Автоскло в Одесі в наявності

Також виконаємо установку лобового / бокового / заднього скла та ремонт тріщин й сколів. Досить приїхати в наш автосервіс і скло Вашого авто будуть як нові. Або абсолютно нові – якщо буде зроблена заміна автоскла.
Ми в Facebook і Instagram.


Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс)Ваш надійний помічник щодо автоскла!

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...