Головна \ Новини \ Автомобілі, які найменше цікавлять викрадачів

Автомобілі, які найменше цікавлять викрадачів

Кожен автовиробник впроваджує нові інновації для захисту авто. Протиугінні засоби є обов’язковими у кожному автомобілі, незалежно від сегмента та ціни.

Викрадачі в свою чергу створюють програми, нові пристрої для того щоб обійти інновації. Їм це вдається, але деякі моделі їх не приваблюють від слова зовсім.

Автосервіс Еталон AutoGlass розповість, які моделі найменше приваблюють злодіїв – професіоналів та чому саме.

Тільки дарма витрачений час

avtomobili-kotorye-menshe-vsego-interesuyut-ugonshchikov (3)

Викрасти можна абсолютно будь-який автомобіль. Сучасні технології розвиваються з кожним днем, з’являються інноваційні комп’ютерні програми та пристрої.

Однак є авто які обладнані супер сучасними технологіями, і привертати увагу в цьому випадку зовсім не до чого.

  • 1. Зловмисники обходять стороною електрокар – Tesla. Ви запитаєте чому? – Відповідь проста. По-перше, складності з підзарядкою, по-друге, локацію автомобіля можна визначити за допомогою телефону, по-третє, Tesla подає сигнал, якщо злодії намагаються зламати систему. У ряді корисних функцій проти викрадення, GPS-стеження та режим Sentry Mode, який фіксує рух навколо авто та починається запис з усіх наявних камер.
  • 2. Land Rover Discovery не дуже цікавить злодіїв, хоча позашляховики викрадають найчастіше. Сенс у тому, що починаючи з 2019 року, виробник покращив протиугінну систему. У цьому авто застосовується сучасна радіотехнологія, завдяки якій неможливо вловити та відтворити сигнал ключа.
  • 3. На третє місце потрапив Porsche 911. Не дивно, адже не часто можна зустріти на дорогах такий автомобіль, а злодіям нема до чого викрадати рідкісні авто. Це привертає увагу, виявити через камери можна швидко, а якщо в автомобіля ексклюзивний або яскравий колір, то тим більше.
  • 4. Далі у списку Nissan Leaf. За статистикою, можуть вкрасти запасні частини, але не саме авто.
  • 5. Дуже популярний в Україні седан Audi A4 так само не приваблює викрадачів. Вся справа в новітніх протиугінних пристроях і ключ з вбудованим чіпом.
avtomobili-kotorye-menshe-vsego-interesuyut-ugonshchikov (1)

Далі у списку ексклюзивні моделі: Bentley, Audi e-tron, Mercedes-Benz G63 та інші авто, які рідко можна побачити серед білого дня.

Які моделі найчастіше викрадають в Україні, і чому Ви дізнаєтесь у наступних новинах автосервісу Еталон AutoGlass.

А як же сервіс по автосклу?

Наші послуги: від ремонту автомобільного скла до покупки нового. Професійно, оперативно, надійно виконаємо роботи будь-якої складності.

Чекаємо на Вас за адресою: м. Одеса, проспект Небесної сотні, 34г!

Також, вам буде цікаво ...