Головна \ Новини \ Автоскло компанії КАС

Автоскло компанії КАС

Отже, назва компанії розшифровується як Korea Autoglass Corporation. Зауважимо, їх продукція в нашій країні не так популярна. Але все ж трапляються «екземпляри». Сьогоднішня новина буде присвячена цьому корейському виробнику автоскла. А вирішили розповісти Вам про нього, тому як …

avtostekla-kompanii-kas-2

Все почалося з сімейного кроссовера

До нас приїхав дизельний Hyundai Grand Santa Fe 2013 року. На його лобовому утворився невеликий скол. І автовласник, щоб не відкладати в довгий ящик, зробив заявку щодо ремонт сколу.

Але повернемося до корейського виробника безпечного автомобільного скла.

Їй лише 21 рік

Так компанія створена в січні 2000 року, а свою штаб-квартиру розмістила в Сечжон, Південна Корея. Співпраця з японською AGC популяризувала продукцію KAC як на азіатському ринку, так і в багатьох країнах світу. Спільні дослідження щодо технологічного процесу підвищили відбиваність сонячного світла до 60 відсотків. І, як результат, значно знизили осліплення водіїв.

У грудні 2020 року, в результаті злиття з компанією KCC Corporation, вона стала дочірньою. Як очікується, це об’єднання підвищить конкурентоспроможність і ефективність їх діяльності на ринку архітектурного та автомобільного скла.

avtostekla-kompanii-kas-3

Головна компанія розшифровується як Kumgang Korea Chemicals Co. Ltd. І за свою більш ніж 60 річну історію стала виробляти половину листового скла в Південній Кореї.

Про продукцію KAC

Корейська компанія має широкий асортимент автоскла високої якості, міцності та прозорості. А все завдяки дотриманню світових стандартів якості ISO / TS 16949. Останні, до речі, використовуються і європейськими автовиробниками – BMW, Fiat, Peugeot, Renault, VW Group. І, як Ви можете здогадатися, лобові, бокові і задні автоскла Korea Autoglass встановлюють на більшість автомобілів.

Співпраця з місцевими автогігантами – Hyundai Motor Co., Kia Motors Corp., GM Korea – дало свої плоди. КАС стала ОЕМ-виробником автомобільного скла як для корейських авто, так і Chevrolet, SsangYoung і ін.

Серед продукції KAC зустрічається й спеціальне автоскло підвищеної безпеки. Їх особливість у використанні звуконепроникної плівки ПВБ, вставленої між листами скла. Це дозволило знизити рівень шуму майже на 10 дБ в порівнянні зі стандартними багатошаровими.

Автоскло Hyundai, Kia в Одесі

Якщо Вам потрібно оригінальне ОЕМ автосклотелефонуйте в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс).
Наші досвідчені майстри якісно виконають заміну автоскла Hyundai або ремонт сколів / тріщин. А також надаємо послуги з тонування та бронювання авто плівками Llumar і UltraVision.
Дивіться розділ «Наші роботи» і підписуйтесь на нас у Facebook та Instagram.

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...