Главная \ Новини \ Автоскло Mercedes-Benz — параметри і випробування на міцність

Автоскло Mercedes-Benz – параметри і випробування на міцність


Mercedes-Benz – це бренд № 1 у світі автомобілів преміум-класу. Автомобілі німецького концерну Mercedes-Benz характеризуються, як престижні, надійні, безпечні і комфортабельні машини. Ось уже понад століття компанія Mercedes-Benz зберігає лідируюче положення в світі автомобілебудування, виробляючи високоякісні автомобілі і комплектуючі.

Якщо повернуться в далекий 1926 рік те слава цієї марки була не така висока як зараз адже Mercedes – 35PS здобув славу, як гоночний автомобіль не дивлячись на те, що бере безліч славних перемог. Але найгучнішою перемогою було те, що в одному із заїздів розвинув неймовірну на ті часи швидкість – 60 км / год. З цього моменту, як вважає багато хто, людство увійшло в «Еру Мерседес».

Параметри і зовнішній вигляд

Оригінальна скло поставляється в комплекті з уже встановленим кріпленням під датчик дощу і гумовим ущільнювачем, і на ньому є відмінна риса фірмова маркування і напис Carl Benz.

Точність геометрії лобового скла і правильність його установки впливають на жорсткість кузова. Вигин оригінального вітрового скла повністю відповідає заводським параметрам.

mercedes-3417100 1920

Тест на оптичні спотворення

Оптичні викривлення викликають дискомфорт і підвищують стомлюваність водія.

Випробування проводилося за допомогою тестової сітки, що дозволяє фіксувати оптичні спотворення, що виникають при проходженні світла через лобове скло. Скло Mercedes-Benz не спотворює зображення і забезпечує максимальний візуальний комфорт.

Скретч-тест – стійкість стекол до стирання

Стійкість стекол до стирання перевірялася на установці, що імітує роботу склоочисників. В ході скретч-тесту на омиваються водою скла регулярно і рівномірно підсипався абразивний матеріал – пісок.

Випробування на міцність

mercedes-693376 1920

В ході випробування на фрагменти скла розміром 300 на 300 мм скидалися металеві кульки, що імітують удари каменів.

Тест пройдено обома стеклами, проте осколків неоригінального скла в 4,5 рази більше.

У реальному житті ці осколки могли б опинитися в салоні автомобіля і поранити водія і пасажирів.

На другому етапі випробувань використовувалася та ж установка, а на фрагменти скла з висоти 4 метри був скинутий куля вагою 2260 г, діаметром 82 мм.

Неоригінальні скло куля пробив наскрізь – це серйозна загроза безпеці водія і пасажирів. Оригінальна скло успішно впоралося з випробуванням.

Заміна автоскла Mercedes-Benz

Автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) пропонує Вам послуги по заміні автоскла, ремонту тріщин або відколів. Також виконуємо тонування різних моделей авто в Одесі і бронювання кузова, фар і інших елементів.
Ми гарантуємо якісне виконання робіт в термін і рішення будь-якої проблеми.

Також підписуйтесь на сторінки наших соц. мереж Facebook Instagram.і стежте за актуальними новинами та акціями.

Також, вам буде цікаво ...