Главная \ Новини \ Автоскло та подушки безпеки

Автоскло та подушки безпеки

А між ними досить сильний взаємозв’язок. Адже airbag використовує лобові автоскла для «правильного» захисту водія і пасажирів. І, навіть, невелика тріщина на лобовому може привести до некоректної роботи системи пасивної безпеки. У цьому матеріалі хочемо Вас застерегти від можливих наслідків пошкодженого автоскла. А також розповісти про деякі цікаві розробки подушок безпеки.

Тріщина на лобовому знижує безпеку


Напевно, всі знають про спрацьовування airbag’ів. І особливо це важливо для переднього пасажира. Оскільки від миттєвого «надування» подушка упирається в лобове, убезпечивши життя. І при проектуванні інженери цей момент дуже серйозно прораховують.

Тріщина, яка з’явилась на лобовому, значно знижує міцність автоскла. І, таким чином, airbag швидше виявиться «на вулиці», не виконавши свою функцію. Тому, не відкладайте ремонт тріщин, особливо невеликих.

Що успішно можна зробити в автосервісі Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Телефонуйте і записуйтеся.

avtostekla-i-podushki-bezopasnosti-2

Крім усунення спотворення огляду, Ви повернете силову жорсткість кузова. А при недоцільності ремонту тріщин, його необхідно якісно замінити.

Звернувшись до автосервісу Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) за послугою – заміна автоскла в Одесі – Ви будете впевнені не тільки в своїй безпеці, а й своїх пасажирів.

Звичайно, коректну роботу системи SRS ніхто не відміняв. І, якщо з якоїсь причини загорівся індикатор помилки Airbag, не відкладайте поїздку в спеціалізований автосервіс.

Про подушки безпеки для пішоходів

Багато автовиробників регулярно патентують розробки, спрямовані на порятунок життя пішоходів. Серед таких компаній яскраво виділяється Volvo.

Від звичних нам 3-х точкових ременів безпеки Нільса Болина до систем SIPS (захист від бічних ударів) і WHIPS (захист від травм хлистів).

Тепер же Volvo пропонує подушки безпеки для захисту пішоходів. Напевно, Ви бачили хетчбек V40. Саме він першим обзавівся подібною функцією.

avtostekla-i-podushki-bezopasnosti-3

Також аналогічні «пішохідні» airbag можна зустріти на Jaguar E-Pace, Land Rover Discovery Sport і Subaru Impreza. Однак, ці «засоби безпеки» для пішоходів не прижилися. Чому? Все просто – дорожнеча виконання.

Airbag в передніх стійках

Інші автогіганти пішли ще далі. Так, поздраделенія Daimler AG і VW Group запатентували подушки безпеки, які вбудовуються в передні стійки автомобілів. Що стосується Mercedes-Benz, то її розробка, перш за все, спрямована на безпеку пішоходів.

До речі, перші подушки безпеки з’явилися в 70-х роках на Ford Taunus 20M P7B і Oldsmobile Toronado. А з виходом Mercedes-Benz W216 в 1981 році система SRS стала «нормою».

avtostekla-i-podushki-bezopasnosti-4

А ось Porsche свою розробку орієнтує на кабріолети. І позиціонує її як додатковий захист голови водія при спрацьовуванні фронтальної airbag.

Автоскло в Одесі


Якщо Вам потрібна заміна автоскла, приїжджайте в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Автоскло в наявності. Будемо раді бачити Вас з понеділка по суботу.

Наші сторінки в Facebook та Instagram.

Завжди пристібайтесь і бажаємо Вам безпечного руху!

Також, вам буде цікаво ...

shtraf-za-nepristebnutij-remin-bezpeki-hto-bude-splachuvati-ta-komu-mozhna-ne-pristibatisya-
Штраф за непристебнутий ремінь безпеки – хто буде сплачувати та кому можна не пристібатися

Чи доводилося Вам нехтувати правила, та керувати транспортним засобом не пристебнувши ремінь безпеки? – Ми впевнені таке було з кожним не один раз, погодьтесь, ремінь

Читати ...