Головна \ Новини \ Автоскло Тесла з незвичайними двірниками

Автоскло Тесла з незвичайними двірниками

Автоскло неодмінно має бути чистим. На даний момент досить багато способів такого очищення – від механічних двірників до антидощя і спецплівок. Але цих методів мало для Tesla. Всі ми знаємо, що остання постійно пропонує різні інноваційні рішення. Так, деякі так і залишаються на папері (або на словах). Однак, ряд «заяв» втілюється в життя. Не дарма ж Tesla найдорожча автокомпанія (близько 800 млрд. $). Сьогодні мова про цікаві патенти від автогіганта з Силіконової Долини.

Все починалося з електромагнітної системи

2 роки тому Тесла подала патент на двірники незвичайної конструкції. Каліфорнійські інженери винайшли систему на подобу своєрідною магнітної подушки. Перед лобовим склом встановлюється напрямна балка з постійними магнітами. Рухомий електромагнітний блок в залежності від даних різних датчиків, оброблюваних нейромережею, автоматично здійснює очищення автоскла.

Для тих, кому цікава технічна частина, пропонуємо витяг з патенту:
«… ..Направляющая включає безліч стрижнів з постійними магнітами, які розташовуються відповідно до форми вітрового скла транспортного засобу. Електромагнітний рухливий блок … буде оснащений безліччю перфораційних отворів …. і, як мінімум, однієї електромагнітної котушкою. Лінійним рухом рухомого блоку через безліч стрижнів з постійними магнітами буде здійснюватися управління режимами роботи склоочисника … Це дозволить очистити певну область лобового скла. А також сприяє мінімальному тертю під час лінійного руху електромагнітного рухомого блоку ».

Другий патент вже з лазером

Наступна запатентована розробка в кінці того ж 2019 року стосується використання так званих «лазерних склоочисників». Компанія Ілона Маска дала їй назву – система імпульсної лазерної очищення від бруду.

Суть полягає в наступному. Датчики, розташовані перед лобовим склом, самостійно розпізнають забруднені ділянки автоскла. А далі лазерним променем без участі водія моментально очищаються.

Ви ж пам’ятаєте Cybertruck, у якого були відсутні будь-які «двірники».

avtosteklo-tesla-s-neobychnymi-dvornikami-2

Від дрібних забруднень (пил, комахи, краплі дощу) може і вийде очистити автоскло. Однак, не до кінця ясно, як буде відбуватися очищення від снігу чи криги в суворих зимах.

Багато експертів відзначають, що таке очищення вимагає досить сильного лазерного променя.

Є також і зворотна сторона – лазер шкідливий для очей водія і пасажира.

Очікуються ці новинки, як мінімум, у 2022 році на серійному випуску Tesla Roadster. Однак, знаючи Ілона Маска, до цього часу може щось дуже сильно змінитися 😊.

avtosteklo-tesla-s-neobychnymi-dvornikami-3

Автоскло Tesla в Одесі

В автосервісі Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) пропонує Вам оригінальне автоскло для Тесли за прийнятною ціною. Виконуємо установку, заміну автоскла і ремонт сколів і тріщин.
Працюємо для Вас з понеділка по суботу.

Телефонуйте і приїжджайте!

Дивіться також розділ «Наші роботи» і підписуйтесь на нас в Facebook і Instagram.

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...