Головна \ Новини \ Автоскло з функцією самодіагностики від Apple

Автоскло з функцією самодіагностики від Apple

Ви точно вже чули про автомобіль iCar від техногіганту з Кремнієвої долини. Так, ось у нього, як очікується, буде найбільш «технологічне» лобове автоскло, яке вміє визначати мікротріщини. Зараз у компанії Apple лише патент, отриманий 3 місяці тому. Але їхня ідея заслуговує на увагу. І сьогодні коротко про неї.

Як же автоскло визначатиме тріщини

Суть розробки в наступному. Між шарами автомобільного скла передбачається нанести тонку струмопровідну плівку. Пропонована система буде точно визначати опір провідної плівки на кожній ділянці скла. І, таким чином, за секунди виявити місце з появою микротрещинами, не доступними для людського ока. А рухатися з таким склом буде все небезпечніше.
Така процедура «самодіагностування» вбереже власника від дорогого ремонту або заміни автоскла.

Ви ж розумієте, що найменший відкол набагато простіше відремонтувати. Як за часом, так і грошей. А також це буде 100% -ою гарантією від появи повноцінної тріщини. Не відкладайте ремонт сколів і тріщин!
Автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс)

Також при виявленні пошкоджень скла електрокар повідомить водія про необхідність сервісного обслуговування. І не виключено, що транспортний засіб зможе самостійно замовити та з’їздити на ремонт або заміну автоскла.
Звичайно, це станеться не раніше, ніж через 3-10 років, коли з’явиться подібне автоскло і автопілот 5-го рівня.

Ця розробка, до всього іншого, буде рятувати автоскло не тільки від механічних пошкоджень. А ще й від мікроконденсату, здатного викликати корозію системи підігріву автоскла. Звісно, що з часом більшість транспортних засобів обзаведуться склом з підігрівом.

avtosteklo-s-funkcziej-samodiagnostiki-ot-apple-3

Крім цього, таке автоскло зможе убезпечити авто від крадіжки, своєчасно сповістивши власника або викликавши поліцію.

Зауважимо, що компанія Apple 1,5 роки тому запатентувала власне електронне тонування. Відповідно до їхніх розробок автоскло зможе ставати повністю дімірованим. Тобто регулювати відтінок, відбивну здатність і навіть матовість. Основу складають особливі рідкі кристали, здатні на швидке «тонування».

avtosteklo-s-funkcziej-samodiagnostiki-ot-apple-2

А поки чекаємо презентації їх електрокара з усіма перерахованими вище ноу-хау.

Ремонт автоскла в Одесі

А якщо Вам потрібен ремонт сколів або заміна автоскла – звертайтеся в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Телефонуйте – ми чекаємо Вас щодня, крім неділі. Також пам’ятайте про тонування авто або захист бампера, порогів, дзеркал і т.п.
Дивіться «Наші роботи» і підписуйтесь на нас в Facebook і Instagram.

Також, вам буде цікаво ...