Главная \ Новини \ Автоскло з прогресивним HUD

Автоскло з прогресивним HUD

Автоскло з проекційними дисплеями (Head-Up Display) стають все більш популярними. Але прогрес не стоїть на місці. І завдяки сучасній електроніці цю систему доповнили «доповненою реальністю». Прям як в віртуальних іграх, але тільки без шолома. Отримала вона назву AR HUD. І, відповідно, передає набагато більше даних. А позиціонується як пристрій, що підвищують безпеку руху.

Доповнена реальність активізується в автопромі

Що з’явилася ще в 2013 році доповнена реальність (від англ. Augmented reality, AR) стала популярною. Це відноситься до віртуальних гонок, 3D моделей, спеціальних додатків для смартфона. Сьогодні ж з’являються різні презентації і виставки в форматі AR. І автопромисловість не відстає.
Так, сьогодні вже простою проекцією на автоскло не здивуєш. Хоч Head-Up дисплей і відображає швидкість, витрату палива і т.д. цього стає мало, особливо при наявності систем ADAS. Завдяки впровадженню AR автомобіль самостійно інтерпретує навколишнє середовище, передбачає небезпеки, дає інтерактивні підказки і т.п.

А хто першим запропонував AR

Ще в 2015 році такий стала BMW, яка представила своєрідний концепт реалізації AR. Однак, за допомогою спеціальних окулярів.

avtostekla-s-prodvinutym-hud-2-1

Вони мали особливу функцію X-Ray vision, яка, взаємодіючи з зовнішніми камерами, «виявляла» зовнішні об’єкти. Наприклад, бордюри або ями. Зображення ж накладалося відразу на дорогу, а не на автоскло. Але щоб бачити «крізь» авто – потрібно одягати окуляри. Мабуть тому все так і залишилося концепцією.

До речі, саме BMW першою в Європі почала продавати автомобілі з проекційними дисплеями ще з заводу.

Поїздки з доповненою реальністю

Без спеціальних шоломів і окулярів. А реалізовано це в новому ID.3 від VW 1st Edition 2020. Німецький концерн забезпечив свій жвавий електрокар прогресивним Head-up дисплеєм – AR HUD.

avtostekla-s-prodvinutym-hud-3

Останній проектує на лобовому склі потрібні відомості. Але за рахунок особливого покриття лобового скла, створюється враження, що дані ці розташовуються на невеликій відстані (3-8 метрів) від авто. А це значно полегшує керування автомобілем.

AR повністю поміняє враження не тільки від водіння

Вибір авто за допомогою доповненої реальності – саме так сьогодні деякі виробники пропонують своїм клієнтам оцінити свій майбутній автомобіль. Це стосується особливо спорткарів або люксових авто. Наприклад, покупці можуть «посидіти» у віртуальному Lamborghini Huracán EVO RWD Spyder.

avtostekla-s-prodvinutym-hud-4

І, наостанок – крім наявних «помічників» уважність ніхто не відміняв. І скло на Вашому авто повинне бути чистим і без пошкоджень. З приводу чистоти – мийка на допомогу.

А щодо ремонту або заміни автоскла – звертайтеся в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). І отримайте масу переваг й задоволення!

Ремонт і заміна автоскла в Одесі

Ми повернемо до життя Ваше «втомлене від поїздок» лобове. Так, якщо у Вас скол або тріщина – негайно телефонуйте і приїжджайте в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс).

Ми Вас чекаємо з понеділка по суботу!

Також дивіться «Наші роботи» на сайті та в соціальних мережах – Facebook і Instagram.

Також, вам буде цікаво ...

shtraf-za-nepristebnutij-remin-bezpeki-hto-bude-splachuvati-ta-komu-mozhna-ne-pristibatisya-
Штраф за непристебнутий ремінь безпеки – хто буде сплачувати та кому можна не пристібатися

Чи доводилося Вам нехтувати правила, та керувати транспортним засобом не пристебнувши ремінь безпеки? – Ми впевнені таке було з кожним не один раз, погодьтесь, ремінь

Читати ...