Головна \ Новини \ Бентлі святкує 100-річчя з моменту продажу першої моделі

Бентлі святкує 100-річчя з моменту продажу першої моделі

Більшість із нас знає про Бентлі лише те, що це британський автовиробник класу – люкс вартістю від 250 тисяч доларів та вище. Але який шлях пройшла компанія за довгі 100 років, і як їй вдалося, завоювати серця багатьох Ви дізнаєтесь у статті від автосервісу Еталон AutoGlass.

Наша команда – професіонали найвищого рівня, у нас сучасне обладнання та лише перевірені матеріали від найкращих виробників. У нашому кейсі близько 1000 задоволених клієнтів та ексклюзивних автомобілів. Ми усунемо будь-які дефекти автоскла якісно та швидко.

Результати всіх наших послуг (заміна автоскла, продаж, ремонт сколів та тріщин, тонування) Ви можете подивитися в розділі «Наші роботи»

Bentley&Bentley3

Брати Бентлі

Якщо повернутися в історію створення, то автомобіль з’явився завдяки братам, які захоплювалися механізмами. Спочатку компанія називалася Bentley&Bentley і спеціалізувалася на авіаційних двигунах, але вони бачили великі перспективи саме в автомобільній сфері.

Першу Бентлі світ побачив у 1919 році на Лондонській виставці, де публіка гідно оцінила новинку. Вартість на той час була завищена і не всі могли дозволити авто, але це нікого не зупинило – замовлень було багато.

Ви запитаєте, чому так легко вдалось зробити прорив?

  • По-перше, автомобіль був розрахований тільки для забезпеченої публіки, екземпляри були надійними та виробник давав на них гарантію 5 років.
  • По-друге, кузов був ексклюзивним, його виготовляли в ательє спеціально для Бентлі.

Продаж першого авто

bentli-prazdnuet-100-letie-s-momenta-pro-1

Першу Бентлі продали 1921 року лондонському багатієві, який володів островом. Автомобіль коштував близько 70 тисяч доларів. Власник брав участь у багатьох перегонах того часу, і в одному з інтерв’ю журналістам розповів, що вибрав Бентлі через відмінні гальма, керованість і двигун об’ємом 3 літри.

Де зараз цей ексклюзив, на жаль ніхто не знає.

вто бачили востаннє у Франції на гонках. Історія успіху прийшла рівно 100 років тому, з того часу змінилося багато, але незмінним залишилося ім’я і такі ж розкішні, надійні авто.

Bentley Motors сьогодні

bentli-prazdnuet-100-letie-s-momenta-pro-11

Bentley Motors з 1998 року входить до складу німецького автоконцерну Volkswagen Group. З того часу почалася ера еволюції, Volkswagen відродив британську легенду та світ знову заговорив про компанію Bentley.

На сьогодні, незважаючи на кризу, автомобілі продаються з рекордною кількістю. За даними одного ЗМІ тільки за 2020 рік продали близько 11 тисяч машин.

Автовиробник, якому виповнився ювілей – 100 років, не зупиняється на досягнутому. У планах до 2025 року випустити першу модель з електродвигуном, і не втратити при цьому свою ідентичність.

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...