Це не стосується технології виготовлення або особливості їх тонування. Вся справа в розважальній функції бокового автоскла. А, саме, останні розробки пропонують доповнену реальність не тільки для водіїв, а й для їхніх пасажирів. Наприклад, тепер у дітей буде цікаве захоплення.
AR-HUD для пасажирів
Суть системи доповненої реальності для пасажирів полягає у використанні спеціального бічного автоскла. До того ж, ще й сенсорного. Цей екран за допомогою інтерактивного інтерфейсу взаємодіє із пасажирами і зовнішнім світом. Звичайно, розробники зробили великий акцент на розважальний характер. А тому це точно припаде до душі «маленьким» попутникам.
А розробниками є вчені з Копенгагенського інституту інтерактивного дизайну та інженери Toyota. Технологія отримала назву Window to the World.
Серед її основних функцій:
- малювання пальцями на автосклі при русі;
- зміна розмірів зовнішніх об’єктів;
- визначення відстані до них та переклад назв;
- відображення інформації про погоду і т.п.
З історії появи AR-HUD
Ще в 1982 році Ден Рейтон, застосовуючи радари і камери в космосі, показував рух вітрів, циклонів і т.п. А вперше цей термін в 1990 році запропонував Tom Caudell- працівник корпорації Boeing. І, до речі, не потрібно її плутати з віртуальною реальністю (VR).

Поліпшення заради вражень від подорожей
І особливо, для пасажирів на задньому сидінні. Так, Автогігант General Motors пропонує свої «вікна у світ» під назвою Windows of Opportunity (WOO). Їх розробка також використовує інтерактивні дисплеї в якості автоскла. І також спрямована, в основному, на розважальні функції – від обміну музикою з іншими авто до віртуальних дитячих персонажів.
Доповнена реальність від інших компаній
Ще одна американська компанія Lyft (аналог сервісу Uber) пропонує використовувати доповнену реальність для клієнтів своєї служби. Відповідно до їхніх запатентованої технології, використовуючи смартфон, легше буде знайти таксі в потоці автомобілів.
Техногігант Apple також запатентувала автоскло доповненої реальності ще в 2018 році. Тепер же чекаємо їх електромобіль, анонсований ще в далекому 2014 році. До слова, засновникам Tesla (а не тільки Ілону Маску 😊) знадобилося трохи більше 3-х років, щоб наочно представити свій перший прототип.

Заміна бічного автоскла в Одесі
Телефонуйте і приїжджайте в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) для покупки і заміни автоскла, ремонту сколів або тонування авто. Автоскло в наявності за демократичними цінами.
Чекаємо кожен день, крім неділі.
Заходьте в розділ «Наші роботи» та оцініть якість виконуваних нами послуг. І підписуйтесь на нас в Facebook і Instagram.