Головна \ Новини \ BMW представила оновлені кросовери X5 та Х6

BMW представила оновлені кросовери X5 та Х6

На початку лютого BMW анонсувала оновлені версії своїх кросоверів X5 і X6 з новими силовими агрегатами, деяким новим обладнанням і незначними змінами інтер’єру та екстер’єру. Вартість стартуватиме від $60 000 і вище, в залежності від додаткового обладнання.

Що на цей раз підготували для нас баварці, та чи стане новинка фаворитом серед прихильників, розповість сервіс по автосклу Еталон Одеса в сьогоднішній статті.

bmw-predstavila-obnovlennye-krossovery-x-i-h-

Що зазнало змін?

Зміни в інтер’єрі та екстер’єрі автомобіля здебільшого стосуються салону, включаючи оновлену інформаційно-розважальну систему з 12,3-дюймовим цифровим керуванням та 14,9-дюймовим центральним дисплеєм. Обидві моделі тепер стандартно оснащуються спортивними сидіннями зі штучної шкіри.

Деяке обладнання, стало стандартним для моделей. Наприклад, адаптивна підвіска M з електромагнітним керуванням BMW тепер є стандартною для моделей X5 M60i, X6 xDrive40i та X6 M60i та опціональною для моделей X5 sDrive40i, X5 xDrive40i. Пакет Driving Assistant Professional також тепер доступний разом із Highway Assistant, що дозволяє керувати автомобілем з обмеженою швидкістю до 85 км/год.

bmw-predstavila-obnovlennye-krossovery-x-i-h-

Силовий агрегат

Гібридна трансмісія, що підключається від електромережі, у X5 зазнала значних змін. Новий xDrive50e (раніше 45e) видає 483 к.с. (порівняно з 389 к.с. у старому 45e). Він також включає новий комбінований зарядний пристрій, який може виконувати трифазну зарядку, подвоюючи пропускну здатність змінного струму до 7,4 кВт на рівні 2.

Варто знати: BMW одна з небагатьох автомобільних фірм, що не використовує на заводах роботів. Весь процес складання на конвеєрі йде тільки вручну, лобове скло перед встановленням повторно перевіряють під різною температурою та наносять спеціальні позначення.

Якщо у вас трапилась неприємна пригода та автоскло зазнало пошкоджень, наша команда виконає ремонт лобового скла на БМВ за прийнятну вартість.

BMW заявила, що X5 і X6 2024 модельного року почнуть виробляти в Спартанбурзі, штат Південна Кароліна, з квітні поточного року. Коли новинка дійде в Україну дізнаємось трохи згодом, а поки обирайте перевірений сервіс по автосклу Еталон Одеса – ми завжди до ваших послуг.

bmw-predstavila-obnovlennye-krossovery-x-i-h-

Автоскло та пов’язані системи

Важливий і невід’ємний компонент активної системи безпеки транспортного засобу – лобове скло, яким більшість людей не надають великого значення.

Автоскло призначене також для спільної роботи з іншими важливими системами автомобіля. Наприклад, подушки безпеки з’єднуються з лобовим склом, щоб працювати належним чином. У випадку розкриття подушки «вилетить» автоскло, то сама подушка не забезпечить передбачуваного захисту водія та пасажирів.

Якщо вам потрібна заміна або ремонт лобового скла будь-якої складності в Одесі – телефонуйте до нас.

Рівних доріг та безпечного руху!

Чекаємо Вас: місто Одеса, проспект Небесної Сотні 34 — Г.

Також, вам буде цікаво ...