Головна \ Новини \ Чим цікавий Renault Morphoz

Чим цікавий Renault Morphoz

Ті, хто стежить за автоновинками або є шанувальником французьких авто вже чули про їх новий електрокар. Renault Morphoz був представлений рік тому і є баченням компанії про майбутній електротранспорт. Правда, починаючи з 2025 року. Але основна суть криється в змінній колісній базі. Свого роду трансформер в реальному житті. Про нього й піде мова.

chem-interesen-renault-morphoz-2

Головна особливість Renault Morphoz

Розсування передньої частини кузова призводить його збільшення. Разом з цим змінюється й колісна база. Таке цікаве інженерне рішення Renault дозволяє використовувати авто як для повсякденних поїздок, так і для подорожей на великі відстані. Їх новий концепт електрокару має 2 режиму.

А головною особливістю автосервісу Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) є якість виконуваних послуг. Заміна автоскла, ремонт сколів і тріщин, тонування авто і поклейка бронеплівкою. Всі ці послуги можна легко замовити по телефону або на сайті.

chem-interesen-renault-morphoz-3

У першому – це буде компактний Morphoz City з довжиною 4,3 метра і колісною базою в 2,73 метри.

А ось при бажанні зробити авто просторіше або кудись поїхати на допомогу приходить Morphoz Travel. Додаткові 200 мм до колісної бази і 400 мм до загальної довжини зроблять салон та багажник просторіше.

Але, не тільки для цього передбачається використання 2-х режимів. Примітно, але Renault Morphoz в різних режимах матиме різні експлуатаційні характеристики.

До речі, для «зміни» режиму потрібно буде відвідати спец станцію. І це може головний недолік таких «трансфомацій».

Технічні особливості Renault Morphoz

Так, за рахунок увелічевщегося простору додадуться додаткові акумуляторні батареї на 50 кВт * год. І в підсумку автомобіль-трансформер буде володіти 90 кіловатною батарєю, що дозволить йому проїхати 700 км. А також скористатися додатковою енергією в подорожах.

У режимі City запас ходу обмежений 400 км при віддачі елеткромотору в 136 к.с.

Відносно потужності – вона також різна. При «активації» режиму Travel додасться 81 «конячку» – за рахунок встановлення більш потужного електромотора. На тій же спецстанціі.

Відзначимо, що представлений Morphoz базується на платформі Alliance CMF-EV, орієнтованої на майбутні електричні моделі.

chem-interesen-renault-morphoz-4

Швидше за все, цей «трансформер» не добереться до масового виробництва (як і багато концепт-карів 😉). Однак, Renault голосно заявила про себе в переддень випуску своїх електромобілів.

Заміна автоскла Рено в Одесі

А поки пропонуємо скористатися послугами автосервісу Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Якщо Вам потрібна заміна автоскла на Рено, ремонт автоскла або тонування авто – телефонуйте або залиште заявку на сайті.
Дивіться «Наші роботи» і підписуйтесь на нас в Facebook та Instagram.

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...