Головна \ Новини \ Дешеві та ефективні автомобілі Тойота

Дешеві та ефективні автомобілі Тойота

Всі ми знаємо, що компанія Тойота є найбільшим японським автовиробником. Крім виробництва авто має ще кілька додаткових напрямків,  що не менш популярні.

Ера гібридних технологій

Якщо у 2010 році у всьому світі реалізували близько 6000 електрокарів і гібридів, то у 2020 їх продажі досягли майже двох з половиною мільйонів одиниць. До 2030 року виробники збираються випустити десятки нових моделей, і кожному авто знадобиться батарея.

Починаючи з 1997 року Toyota Motor бере курс на продаж гібридних автомобілів і створення електромобілів подарувавши світові першу ефективну гібридну технологію і почавши еру екологічного автотранспорту.

toyota-prius

Таким чином світ побачив перший серійний автомобіль Toyota Prius.

Популярність якого і до сьогоднішнього часу не згасає. Якщо до 1994 року Тойота асоціювалася безпосередньо з надійним і незламним Land Cruiser, то з випуском Toyota Prius все змінилося.

Автомобіль став героєм фільмів, входив в рейтинги найпопулярніших журналів і став улюбленцем багатьох популярних акторів.

Цікаві факти: Входив до десятки автомобілів, що змінили світ, за версією журналу Forbes як найбільш продаваний гібридний автомобіль у світі.

Американський журнал Time включив Prius в щорічний рейтинг найвпливовіших людей світу («і журнал не турбує, що Prius НЕ людина »).

deshevye-i-effektivnye-avtomobili-tojota

Батарея – важливий компонент гібрида

Високовольтна батарея – невід’ємна і найдорожча деталь будь-якого електромобіля і гібрида. Тому в виробництво батарей компанія вкладає величезні інвестиції.Починаючи з 2017 японський виробник розробляє прототип електрокара з цією батареєю (можливо, серійна версія концепту Toyota BZ4x).

До 2025 року Toyota Motor планує запустити масове використання.

Особливості батареї

Багато хто із великих автовиробників  вкладають кошти в розробку акумуляторів нового покоління – твердотільних батарей. Найбільших успіхів в цьому напрямку робить компанія Тойота.

Як свідчать дослідження компанії твердотільна батарея більш безпечна, не нагрівається під час зарядки й сама зарядка займає менше часу. У планах Тойоти створити автомобіль який буде заряджатися всього за кілька хвилин.

Мінус такої батареї є вартість однак, поки компанія робить акцент лише на здатності долати на одному заряді акумулятора 500 км.

Однак у компанії є серйозні конкуренти. Впровадженням твердотільних акумуляторів займаються відразу кілька не менш успішних компаній, включаючи Toyota, QuantumScape, Dyson і Samsung, проте до етапу комерційного впровадження такого типу акумуляторів жодна компанія поки так і не дійшла.

5661341545038793930

Сервіс Еталон АвтоГласс завжди до ваших послуг

Поки компанії займаються впровадженням новинки, автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) рекомендує вчасно усувати пошкодження на Вашому лобовому склі, затонувати свій автомобіль або обклеїти авто плівкою, що є прекрасною альтернативою фарбування.

Ми в найкоротші терміни усунемо будь-які пошкодження, затонуємо автомобіль і допоможемо вибрати оптимальний варіант плівки потрібного кольору з урахуванням Вашого бюджету і переваг.

Чекаємо Вас!

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...