Главная \ Новини \ Електрична вантажівка з дальністю ходу на 500 кілометрів

Електрична вантажівка з дальністю ходу на 500 кілометрів

У сьогоднішній статті мова піде про витривалі гіганти доріг, які призначені для експлуатації в складних умовах. Щодня на тривалі дистанції вони перевозять різноманітний вантаж. У більшості вантажівка відразу асоціюються з MAN або Scania, адже їх часто можна зустріти на українських дорогах і не тільки.

Зараз у MAN є лінійка електричних вантажівок eTGM потужністю 360 к.с. Вони майже безшумні, не мають шкідливих викидів та відмінно поводяться на дорозі. Однак через недостатній запас ходу (всього 200 км.) не підійдуть на довгі маршрути.

Тому компанія посилено працює над новинкою та планує до кінця 2024 року представити світу абсолютно нову, інноваційну вантажівку з максимальним запасом ходу й швидкою зарядкою для роботи на тривалі маршрути.

elektrichna-vantazh-vka-z-daln-styu-hodu-na-500-k-lometr-v (10)

Запас ходу в 500 кілометрів хіба достатньо?

Представники MAN заявили, що після 2024 року планують вантажівки із запасом ходу на 700 км. чи навіть 1000 км. На думку інженерів, цього буде достатньо для повноцінної роботи навіть без підзарядки.

Управляти такий величезним авто досить складно та енерговитратно, тому в Європейському Союзі водій кожні 4.5 години має робити перерву щонайменше на 45 хвилин та лише після цього продовжувати рух.

За ідеальних умов за 4,5 години вантажівка може проїхати не більше 400 км. Якщо під час відпочинку вантажівку підзарядити, то вона без проблем зможе проїхати ще 400 км. без підзарядки.

Нові розробки та подальше впровадження

Холдинг виробників вантажівок Traton, до якого входить MAN і Scania збираються до 2025 року вкласти 1 млрд євро в науково-технічні та дослідно-конструкторські розробки.

Але як повідомляє прес – служба Traton даної суми буде недостатньо, щоб стати номер один тому вирішено додати ще 600 млн євро для подальшого впровадження мети.

elektrichna-vantazh-vka-z-daln-styu-hodu-na-500-k-lometr-v (1)

У 2025 році кожен другий новий автобус марки MAN буде оснащений альтернативним двигуном. До цього часу 10% вантажівок Scania, що продаються в Європі, будуть електричними.

Що до вибору між електромобільністю та водневими вантажівками, то MAN і Scania впевнено та остаточно вибрали електричні батареї. Глава холдингу Traton вважає, що електричні вантажівки виявляться більш економічним та екологічним варіантом, ніж водневі.

Поки компанія займається впровадженням новинки, автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) рекомендує вчасно усувати пошкодження на Вашому лобовому склі.

Ми в найкоротші терміни усунемо будь-які пошкодження, затонуємо автомобіль і допоможемо обрати оптимальний варіант плівки потрібного кольору з урахуванням Вашого бюджету.

Також, вам буде цікаво ...

shtraf-za-nepristebnutij-remin-bezpeki-hto-bude-splachuvati-ta-komu-mozhna-ne-pristibatisya-
Штраф за непристебнутий ремінь безпеки – хто буде сплачувати та кому можна не пристібатися

Чи доводилося Вам нехтувати правила, та керувати транспортним засобом не пристебнувши ремінь безпеки? – Ми впевнені таке було з кожним не один раз, погодьтесь, ремінь

Читати ...