Головна \ Новини \ Інноваційна функціональність — нова функція BMW управління жестами

Інноваційна функціональність – нова функція BMW управління жестами

В автомобільній промисловості існує багато різних марок авто, і кожна з них знайшла свого прихильника. Шанувальники бренду вважають BMW одним з найкращих у своєму виконанні та впевнені, що вибравши один раз, змінюють тільки BMW на BMW.

Однак є й ті, які не розуміють цю марку вважаючи занадто дорогою в обслуговуванні, своєрідною по дизайну інтер’єру і екстер’єру.

Інтуїтивне управління

Інженерами BMW завжди рухає одна сила – пошук абсолютно нових суперінноваційних рішень, які ще ніколи не були реалізовані в автомобільній індустрії.

Представляємо Вашій увазі нову функцію у своєму виконанні навколо якої стався резонанс обговорень. Не так давно компанія BMW презентувала нову X серію, а разом із нею і ряд корисних, інноваційних функцій.  Відтак особливу увагу зосередила функція управління жестами.

Ця інновація дозволяє управляти водію і пасажиру простими та потрібними функціями в автомобілі за допомогою легких рухів рук. При цьому, камера на стелі зчитує ці жести і автомобіль реагує на рухи та виконує завдання в лічені секунди.

innovaczijna-funkczionalnist-nova-funkcziya-bmw-upravlinnya-zhestamy-2

Комфорт водія – перш за все

Протягом своєї 100-річної історії компанія BMW Group змінювалася, удосконалювалася і робила ставки на персональну мобільність.

Недарма ця марка вважається як «автомобіль для водія»  – таке гасло придумали в 1936 році, коли випускалася легендарна BMW 328.

Переваги управління жестами функціями в авто

  • Можна регулювати гучність аудіосистеми обертальними рухами вказівного пальця.
  • Приймати або відхиляти  вхідний телефонний дзвінок.
  • Закривати спливаюче вікно,
  • Планувати маршрут,
  • Управляти навігацією, музикою і радіо такими жестами як “вперед” “назад” в зоні над центральною консоллю. 
3597750

Виразний образ Вашого авто

Управління жестами дійсно дозволяє підвищити комфорт поїздки. А поліпшити зовнішній вигляд автомобіля і захистити його від відколів, можливих подряпин і інших пошкоджень, ви можете шляхом обклеювання захисною плівкою. Завдяки своїй еластичності плівка захищає від каменів.

Це дозволяє розподілити вплив від удару по максимально більшій площі покриття, знижуючи точковий ефект.

Крім того, ми пропонуємо послуги:

  • заміни автоскла;
  • продажу автоскла;
  • ремонт сколів і тріщин;
  • тонування автоскла.

Ми маємо багаторічний досвід роботи й тисячі задоволених клієнтів.

Професійно, оперативно, надійно виконаємо роботи будь-якої складності.

Підписуйтесь на сторінки соціальних мереж Facebook, Instagram стежте за актуальними новинами, акціями та виконаними роботами в розділі «Наші роботи».

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...