Головна \ Новини \ Lightyear 0 – перший автомобіль на сонячних батареях

Lightyear 0 – перший автомобіль на сонячних батареях

Електромобіль на сонячних батареях, який може працювати кілька місяців без зарядки, нарешті почав виробництво. Новинка будується з нуля і незабаром Lightyear 0 з’їде з конвеєра на дороги Європи. Як вже зрозуміло, мова йтиме про перший у світі сонячний автомобіль, автосервіс Еталон AutoGlass розповість все про розробку і навіть більше.

Не забувайте вчасно міняти автоскло, усувати сколи та тріщини, а також позбавлятися від можливих подряпин, відколів та інших пошкоджень шляхом обклеювання захисною плівкою.

Про переваги доступних послуг, Ви можете ознайомитися в розділі Послуги.

Що відомо про перший автомобіль на сонячних батареях?

І так, Lightyear 0 — не єдиний електромобіль на сонячних батареях, який розробляється, але він перший, який надійшов у виробництво.

Сонцемобіль виготовляється на заводі автовиробника у Фінляндії та збирається вручну без використання традиційного конвеєра.

Спочатку в планах лише одна машина на тиждень, але бренд сподівається збільшити цю кількість до п’яти на тиждень до кінця 2023 року.

u-virobnicztvo-vijshov-pershij-avtomobil-na-sonyachnih-batareyah-

Що стосується габаритних розмірів, то довжина —  приблизно 5083 мм. Автомобіль має чотири мотори, загальною потужністю 177 к.с та розгін до сотні за 10.0 секунди. Завдяки сонячним елементам, які встановлені на даху, капоті та багажному відділенні авто може додатково проїхати ще 70 км, а за рік взагалі майже 11 000 км.

u-virobnicztvo-vijshov-pershij-avtomobil-na-sonyachnih-batareyah-

Світовий погляд на чисту мобільність

Lightyear 0 – абсолютно трендовий, сучасний і найефективніший автомобіль у світі. Завдяки індивідуальній розробці та розумному підходу можливість проїжджати кілометри з мінімальним споживанням енергії – можливо. Усього за декілька тижнів новинка виїде на дороги Европи, що відкриє світові абсолютно інший погляд на сучасну мобільність.

u-virobnicztvo-vijshov-pershij-avtomobil-na-sonyachnih-batareyah-
u-virobnicztvo-vijshov-pershij-avtomobil-na-sonyachnih-batareyah-
u-virobnicztvo-vijshov-pershij-avtomobil-na-sonyachnih-batareyah-

До речі, щодо цінника то орієнтовно вартість буде 30 000 євро, що відразу приваблює прихильників зеленого майбутнього і не тільки. В планах продавати автомобіль не тільки в Європі, а також в Америці та країнах Азії.

Чи прийде до нас дана інновація подивимось трохи згодом, а поки заміняйте автоскло в автосервісі Еталон AutoGlass, та будьте впевнені в якості виконаних робіт.

Яке автоскло краще встановити у разі сколу? 

Що робити якщо на лобовому склі виникла тріщина? 

Яку фірму лобового автоскла краще обрати – спеціалісти Еталон AutoGlass знають все.

Чекаємо Вас за адресою: м Одеса, проспект Небесної сотні, 34г Світла і тепла у Ваших домівках! Все буде Україна.

Також, вам буде цікаво ...