Головна \ Новини \ MINI відмовиться від шкіри та від «хрому» в салоні

MINI відмовиться від шкіри та від «хрому» в салоні

Маленький, компактний та спритний – саме так можна охарактеризувати британський автомобіль, який понад 50 років зовні випускається без особливих змін. Сьогодні MINI належить німецькому автоконцерну BMW.

За час володіння брендом BMW, як розширювала модельний ряд, так і навпаки скорочувала залежно від потреб ринку.

Автосервіс Еталон AutoGlass у сьогоднішній статті розповість: як компанія збереже преміальність незважаючи на відмову від шкіри, які плани на майбутнє і чому бренд не хоче випускати авто великих розмірів. Про все по порядку.

Мінімалізм та комфорт

mini-otkazhetsya-ot-kozhi-i-ot-hroma-v-salon3

Керівник відділу дизайну Олівер Хейлмер вважає, що відмова від шкіри та хрому ще один крок на користь природи, щоб зберегти природні запаси сировини та знизити викиди CO2.

Замість шкіри буде пластмаса та натуральне волокно, отримане з перероблювання пляшок. Дизайнер бренду стверджує, що відмовитися від шкіри та при цьому зберегти преміальність досить складно, але їм це вдалося.

У салоні буде інноваційний дизайн і якість не постраждає.

Компактність чи великі розміри?

У планах компанії нову модель Міні зробити більше, але зберегти елементи фірмового стилю і не втратити європейські стандарти. Адже європейський феномен – це бути маленьким та комфортним.

Припаркуватися за 5 хвилин із цим малюком досить просто, а все тому що кожна модель універсальна у своєму розмірі.

Інженери компанії не знають яка мода на авто буде через 10 або 20 років, і не виключають варіант збільшити розміри, але вони не представляють жодну модель довшу за 5 метрів.

Різні, але й не однакові

mini-otkazhetsya-ot-kozhi-i-ot-hroma-v-salon1

Що стосується майбутнього, то в планах компанії випускати моделі з бензиновими та електричними двигунами. Як стверджує дизайнер усі новинки надалі, виглядатимуть по-різному, але між ними буде багато спільних елементів у дусі Міні. Автоконцерн, на відміну від інших марок, не поспішає розширювати модельний ряд. Для компанії важливий попит споживачів та тенденції. Випускати нову модель заради реклами або просто, тому що потрібно – не в їхньому стилі.

 Ми подбаємо про Ваш автомобіль

Якщо у Вас виник скол або тріщина лобового скла – без паніки. Команда автосервісу Еталон AutoGlass швидко усуне недолік. Через часті перепади температури на склі можуть з’явитися горизонтальні тріщини.

У цей час не варто їздити поганою дорогою на великій швидкості, об’їжджайте бордюри та ями. Наша команда оцінить пошкодження та дасть повну розкладку щодо перспектив проведення ремонту автоскла.

Записуйтесь на будь-яку послугу або консультацію через форму запису або по телефону. Чекаємо на Вас з понеділка по суботу з 9:00 до 20:00.

Також, вам буде цікаво ...