Главная \ Новини \ Міста без авто

У деяких країнах пересуватися на автомобілі незручно та надто не практично.

Влада мегаполісів шукає всілякі способи знизити викиди, покращити якість повітря та зробити життя без автомобілів для комфорту мешканців. Які великі міста відмовляються від машин на користь велосипедів і в якому місті платять тим, хто добирається до роботи на автобусах.

Багато цікавої інформації у сьогоднішній статті від автосервісу Еталон AutoGlass. Ми спеціалізуємося на заміні, продажу автоскла, усуваємо відколи та тріщини. Професійно затонуємо Ваше авто або обклеїмо плівкою.

Усі подробиці у розділі послуги.

Стоп машинам

goroda-bez-avtomobilej3

Норвегія

У столиці Норвегії – Осло замість комфортного авто віддають перевагу велосипеду. Віце-мер міста заявив про те, що потрібно серйозно задуматися про екологію та повітря, яким дихають жителі.

Тому існує заборона на дизельні авто, за винятком поліції, таксі та вантажівок. У центрі замість паркувальних місць відтепер міні-парки, стоянка для велосипедів і зарядки для електромобілів. Посилено йде розвиток велоструктури та інвестиції у громадський транспорт.

Мілан

Жителям Мілана залишивши свого залізного друга удома компенсують витрати на громадський транспорт. Під час пандемії місцева влада вирішила зробити дороги міста більш доступними для велосипедистів та пішоходів.

Німеччина

Німеччина також поступово переходить на бік зеленого простору. На деяких вулицях заборонено використовувати автомобіль, якщо Ваш дизельний друг не відповідає нормам викидів, то в’їзд заборонено.

До 2035 року у планах максимально скоротити рівень викидів та створити пішохідний простір для мешканців міста.

goroda-bez-avtomobilej2

Лондон

Число жителів Лондона збільшується з кожним роком, якщо всі будуть пересуватися на авто, місто потоне в численних заторах та смогу. Влада міста розвиває нову транспортну стратегію, згідно з якою будуть побудовані велодоріжки, вулиці стануть вільні від машин або їх швидкість буде обмежена до 30 км за годину.

Пекін

Північна столиця Китаю тестує безпілотники, закрила близько 23 вулиць, та бореться із забрудненим повітрям та заторами. Влада міста платить компенсацію всім, хто віддає перевагу громадському транспорту, а нові райони будуються виключно для безпілотних авто.

Повністю від автомобілів не зможе відмовитись, не одне місто у світі.

Тому міста розвивають політику мінімум авто у центрі, та вводять різноманітні заборони з погляду покращення комфорту для мешканців.

Також, вам буде цікаво ...