Etalon Autoglass Odessa \ Новини \ Навіщо Ford видобуває пластик з океану?

Навіщо Ford видобуває пластик з океану?

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Ford випустив автомобіль з деталями із пластику, що видобув в океані. Ford Motor Company дуже незвичайним способом вирішив зробити деталі нового позашляховика Ford Bronco Sport.

Спеціально для компанії Ford, пластик видобувають працівники в Індійському океані.

Як повідомляє пресслужба Ford, це не тільки робить чистішим океан і зменшує кількість відходів, а також економить близько 10% витрат і створює таким чином нові робочі місця.

Джерело пластику та процес перероблювання

Виловлений в океані пластик використовується в багатьох галузях, проте Ford став першим у світі автовиробником. Джерелом пластику є рибальські сітки, які щодня викидаються на берег. Далі пластикове сміття сушать, подрібнюють, обробляють від солей та відправляють на обробку.

Саме з переробленого пластику роблять затискачі джгутів дроту у салоні нового Bronco Sport.

Це перше авто, в якому деталі виконані із пластику, роздобутого в океані. Надалі компанія має намір розширювати елементи вторинної сировини в автомобілях.

За останніми даними, нідерландської фірми DSM Engineering Materials у води океанів щорічно потрапляє близько 13 мільйонів тонн пластикових відходів, і прогнози не втішні.

Акцент на зелене майбутнє

Варто зазначити, що Ford використовує перероблений пластик не вперше. Як приклад, пиляки днища Escape з пляшок. У 2019 році, Форд та McDonald’s запустили проєкт суть якого – розробка пластику з кавового лушпиння під час обсмажування. З видобутого матеріалу створювали різні деталі для фар та підкапотного простору автомобіля.

Втім, інші автокомпанії також не відстають від екотрендів.

В одній із статей ми писали, чому MINI відмовиться від шкіри та від «хрому» в салоні, а також Навіщо Volkswagen взяв на роботу 50 овець. Автовиробники зробили відповідальний крок у бік екотехнологіям.

Автосервіс Еталон AutoGlass наголошує на якості виконаних робіт

Не знаєте, де замінити автоскло в Одесі або зробити тонування? – Ласкаво просимо до Еталон AutoGlass. Результати всіх наших послуг (заміна автоскла, продаж, ремонт сколів та тріщин, тонування) Ви можете переглянути в розділі «Наші роботи».

Записуйтесь на будь-яку послугу чи консультацію через форму запису, або за телефоном. Чекаємо на Вас з понеділка по суботу з 9:00 до 20:00 за адресою: м. Одеса, проспект Небесної сотні, 34г!

ВІРИМО У ПЕРЕМОГУ України! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА ПІДТРИМУЙТЕ СВОЇХ БЛИЗЬКИХ.

СЛАВА НАШИМ ЗАХИСНИКАМ!

ukraine flag with dove bird poster

Також, вам буде цікаво ...