Головна \ Новини \ Навіщо Volkswagen взяв на роботу 50 овець?

Навіщо Volkswagen взяв на роботу 50 овець?

У той час, коли автовиробники вивчають нові технології, залучають роботів та модернізують процеси Volkswagen взяв на роботу стадо з 50 овець та 4 ослів. Дивно та зустрінеш таке не часто, але насправді так і є. У них своя місія на заводі й без діла не залишається ніхто.

Автосервіс Еталон AutoGlass розповість, навіщо і для чого, окрім 4000 тисяч співробітників, знадобилися милі тварини в сьогоднішній статті. Обіцяємо, буде цікаво.

Унікальний проєкт

nav-shcho-volkswagen-vzyav-na-robotu-50-ovec (1)

Лоран Шалленбергер є провідним менеджером та керівником екологічного проєкту і він переконаний, що в цьому немає нічого незвичайного. Суть у тому, що у 2013 році на заводі, що знаходиться, у США (Штат Теннессі) були встановлені сонячні батареї. Вони займають велику площу та забезпечують близько 12 % електроживлення підприємства.

Місцевість, де знаходяться батареї, засіяно травою і щоб запобігти ерозії, і не косити траву – найняли овець. Траву необхідно прибирати, щоб батареї отримували сонячне світло.

  • Хіба не легше скосити траву, багато хто запитає?
  • Можливо і легше, але важкодоступні місця залишаться не зворушеними, а таке зовсім не потрібно. Вівці, їдять траву скрізь, також удобрюють поле і чудово справляються зі своїм завданням

Рішення взяти для роботи овець було прийнято не відразу, так само розглядали й кіз. Але кози можуть залізти на сонячні батареї, і пожувати дроти, а такий клопіт ні до чого.

Тільки найкращі умови роботи

nav-shcho-volkswagen-vzyav-na-robotu-50-ovec (2)

Безпеку вівцям забезпечують 4 віслюки, вони відлякують лисиць і вовків. Осли починають голосно кричати, у разі небезпеки й працівники одразу ж збираються у стадо.

Для Volkswagen такий досвід з тваринами був розроблений вперше, і виявився досить успішним. Як повідомляє одне з американських ЗМІ, це дуже ефективний і економний спосіб доглядати сонячну ферму на заводі.

У той час, коли Volkswagen залучає овець, Еталон AutoGlass якісно виконує роботи та радує клієнтів. Якщо у Вас на лобовому склі виник скол або тріщина або Ви вирішили затонувати скло автомобіля – приїжджайте до нас.

Результати всіх наших послуг (заміна автоскла, продаж, ремонт сколів та тріщин, тонування) Ви можете переглянути в розділі «Наші роботи».

Чекаємо на Вас за адресою: м. Одеса, проспект Небесної сотні, 34г!

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...