Головна \ Новини \ Незвичайна система пошуку викрадених авто від Вольво

Незвичайна система пошуку викрадених авто від Вольво

Найнеприємніше для кожного автовласника і не тільки, це викрадення автомобіля. Сучасні авто мають низку інноваційних протиугінних систем, але статистика крадіжок в Україні не втішна.

Компанія Вольво здобула свою популярність, спочатку зробивши акцент на комфорт і безпеку, а на даному етапі також на протистояння викраденням.

Що нового вигадала швейцарська компанія для своїх клієнтів, у статті від автосервісу Еталон AutoGlass.

Ефективна система

Нова система пошуку викрадених автомобілів не самостійна технологія компанії, а спільна з Vodafone Automotive. Варто відмінити, що V. Automotive входить до складу міжнародної холдингової компанії Benish Group, і є лідером у сфері систем безпеки та супутникового моніторингу, захищаючи автомобіль від крадіжки.

Основою є цілодобовий диспетчерський центр, де працівники оперативно реагують на різні ситуації. Цей пристрій встановлюється на автомобіль і до 10 метрів дозволяє швидко визначити географічне місце машини.

Функція поки що доступна та успішно працює в Британії та Європі, тому що більшість крадіжок відбувається саме там, за допомогою перехоплення сигналу ключа.

Як встановити?

nezvichajna-sistema-poshuku-vikradenih-avto-v-d-volvo (2)

Щодо установки, то тут все простіше нікуди. Досить встановити картку на ключ, у разі її відсутності система екстрено сповіщає про викрадення диспетчерського центру. Це досить зручно і не вимагає зайвої мороки, як, наприклад, з міткою звичайної сигналізації. Ще один плюс, систему можна легко відключити на якийсь час, а також включити назад.

Вартість пристрою стеження оцінили близько 700 доларів, де вже входить установка, карта, підписка на послуги та оплата мобільного зв’язку.

Чи буде новинка доступна на автомобілі Вольво в Україні, доки жодної інформації немає. Нагадуємо, що згідно з даними, Вольво перебуває в рейтингу авто, які найменше цікавлять викрадачів.

Невтішна трійка

nezvichajna-sistema-poshuku-vikradenih-avto-v-d-volvo (1)

Вже не перший рік найчастіше викрадають такі марки як: Toyota, Mazda та Lexus. Згідно з даними, Benish GPS, яка є експертом в автобезпеці – лідером з викрадення авто є Київська, Дніпропетровська та Харківська область.

80% всіх автокрадіжок відбувається в нічний час, тому не залишайте свій автомобіль де доведеться, а у разі виникнення сколу або тріщини на лобовому склі завжди до ваших послуг – автосервіс Еталон AutoGlass.

Також, читайте Автомобілі, які найменше цікавлять викрадачів.

Також, вам буде цікаво ...