Головна \ Новини \ Оновлений Форд Куга яким буде кросовер?

Оновлений Форд Куга яким буде кросовер?

Ford Motor Company – світовий виробник автомобілів. В Україні марка також добре себе зарекомендувала та знайшла своїх шанувальників.

І ось Ford випускає оновлену версію популярного в усьому світі Куга. Які технічні характеристики обіцяє виробник, що зміниться і коли запланована презентація, про все розповість автосервіс Еталон AutoGlass.

obnovlyonnyj-ford-kuga-kakim-budet-kro2

Як все починалося?

Компанія Форд бере свій початок ще з 1901 року, коли засновник компанії Генрі Форд і мріяти не міг про успіх та майбутні труднощі.

Спочатку Форд орієнтувався на випуск не дорогих автомобілів для середнього американця, але пізніше інтерес до марки зріс та вже почали розраховувавати на сегмент покупців із статком. Успіх не настав, автомобілі сильно ламалися.

Після невдачі курс компанії був націлений на випуск не дорогих авто, причому їхню вартість намагалися весь час занизити для збільшення попиту. Справжній успіх марка набула у 1908 році, коли Model T прославила Ford у всьому світі.

Чого чекати від новинки?

obnovlyonnyj-ford-kuga-kakim-budet-kro3

Презентація Форд Куга запланована на весну 2022 рік. Автомобіль змінить не тільки екстер’єр, але й отримає нові функції для комфорту водія та пасажирів. Прототип моделі вже тестується на дорогах загального користування, авто намагалися приховати до прем’єри. Однак все ж таки вдалося зробити прототипи знімків моделі.

Зі знімків можна зробити висновок, що рещітка радіатора стали більшими в порівнянні з попередньою моделлю, буде нова світлодіодна оптика. Оптика отримає вужчі фари, які поєднуються з решіткою радіатора.

Точної інформації про інтер’єр компанія не розголошує. Стало відомо, що салон придбає нове якісне оздоблення, інноваційну мультимедійну систему розміром 12.3 дюйми та віртуальну панель приладів. До цього додадуться нові функції паркування та оновиться система безпеки та допомоги водієві.

Форд Куга в Україні

obnovlyonnyj-ford-kuga-kakim-budet-kro1

В Україні Куга доступний у чотирьох комплектаціях: TITANIUM, TITANIUM PLUS, LUX та ST-LINE. Ціна стартує від 764 987 грн, за цю ціну дилер пропонує комплекцію TITANIUM на вибір із дизельним або бензиновим двигуном. За  вартість 1 043 833 грн. Ви отримаєте максимальну комплектацію та різноманітні системи безпеки.

Яка ціна буде на нову модель, дізнаємося пізніше. Слідкуйте за нашими новинами та приїжджайте в автосервіс Еталон AutoGlass.

З усіма доступними послугами та роботами ознайомтеся на сайті та пам’ятайте найкращий вибір це – Еталон AutoGlass. У нашому кейсі близько 1000 задоволених клієнтів та ексклюзивних автомобілів.

Записуйтесь та приїжджайте у зручний для Вас час та день, з понеділка по суботу з 9:00 до 20:00.

Чекаємо Вас!

Також, вам буде цікаво ...