Головна \ Новини \ Особливість лобового автоскла Cadillac Eldorado

Особливість лобового автоскла Cadillac Eldorado

Щоб не мучити Вас здогадками і міркуваннями на початку нового тижня – скажімо відразу. Це перший в світі автомобіль, який обзавівся панорамним лобовим склом. До 1953 року в побуті були лобові автоскла, що складаються з 2-х половин. А випуском панорамного кабріолету Cadillac Eldorado автовиробник США відзначив своє 50-річчя. Отже, сьогодні деякі подробиці «золотої серії» американських легендарних кабріолетів.

osobennost-lobovogo-avtostekla-cadillac-eldorado-3

Що значить Eldorado

Почнемо з «імені». Воно походить від іспанського – El Dorado – і означає назву міфічного міста індійського племені. А особливістю міста було те, що всі його будівлі зроблені з золота.

Напевно, неймовірної популярності цей кабріолет зобов’язаний бажанням володіти «золотим» автомобілем (природно, до кольору це не відноситься 😉).

А затребуваність авто спонукало американського автогіганта випускати його 49 років, при цьому змінивши 10 поколінь. Деякі з Вас, напевно, знають культовий Cadillac Eldorado 1959 з метровими плавниками. Тут також і Biarritz, Brougham, Fleetwood, Seville та ін. А чого вартий їх особливий аеростиль?! У наступних новинах ми як-небудь розповімо про деякі з них.

osobennost-lobovogo-avtostekla-cadillac-eldorado-2

Зауважимо, що для General Motors цей кабріолет став першим з часів війни абсолютно новим автомобілем вищого класу. А також дизайнери та інженери надихнулися театральною постановкою «Solid Gold Cadillac».

З V-образних в панорамні

Як ми вже говорили, що в 50-х роках минулого століття були популярні трохи зігнуті автоскла, що складалися з 2х частин. Відходячи від плоского і «каретоподібного» скла (наприклад, як у Cadillac De Ville 1949 роки), виробники покращували як дизайн, так і аеродинаміку автомобілів.

Збільшення нахилу лобового скла незмінно призводило до підвищення площі і ваги автоскла. А вигин з боків надав потрібну міцність і підвищив безпеку, а також створив просторий салон і ілюзію свободи. До того ж, панорамні автоскла давали кращий огляд на дорозі і орієнтування на сигнали світлофора.

До речі, в 50-х роках ХХ століття почала зароджуватися тонування авто і розпочато виробництво атермального автоскла.

Про автоскло Cadillac Eldorado

Але повернемося до моделі Eldorado. Цей авто вперше обзавівся панорамним лобовим склом. У нього кути «загиналися» на боковини кузова, що для тих років було дуже незвичайним. Зробимо також поправку «на розвиток технологій і повсюдну автоматизацію виробництва».

osobennost-lobovogo-avtostekla-cadillac-eldorado-4

І, вже через рік – в 1954 – всі моделі Cadillac’ів мали в своїй комплектації автоскло поліпшеного огляду. Звичайно що й інші автовиробники, не тільки американські, підхопили цю тенденцію. Відзначимо, що панорамність торкнулася і заднього, на той момент плоского, скла.

Автоскло для Кадиллак в Одесі

Телефонуйте і приїжджайте в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс), якщо Вам потрібне автоскло для американського авто. Також зробимо заміну лобового на Cadillac або виконаємо ремонт сколів і тріщин.

Крім цього, наші досвідчені майстри затонують авто плівками Llumar і UltraVision і поклеїмо бронеплівкою бампера, пороги, фари, дзеркала і т.д. Чекаємо на Вас з понеділка по суботу.

Заходьте в розділ «Наші роботи». Підписуйтесь на наші сторінки Facebook і Instagram.

Також, вам буде цікаво ...