Головна \ Новини \ Перший серійний електрокар Audi e-Tron GT

Перший серійний електрокар Audi e-Tron GT

Кожен автовиробник сьогодні прагне випустити на ринок свій електрокар. Ось і німецький автогігант офіційно випустив перший серійний автомобіль на електричній тязі. У своїх новинах ми дуже коротко писали про електрокар від Audi. Хочемо це виправити і сьогодні поговоримо про нього детальніше.

Електрокари від Audi

Audi AG вже випустила кросовер (e-tron Sportback) і позашляховик (e-tron). А протягом наступних 5 років мають намір представити більш 10 повністю електричних моделей. Починаючи від компактних А1-А4 і до повнорозмірних Q7. Чекаємо з нетерпінням їх виходу.

Все згідно обіцянок

Концепт автомобіля був представлений ще в 2018 на виставці в Лос-Анжелісі. Там було заявлено про початок виробництва в кінці 2020 року, а світ побачить новий електрокар на самому початку 2021. Що ж німецька педантичність викликає повагу.

Днями офіційно випущений Audi e-Tron GT. На відміну Sportback, це перший електромобіль цього сімейства, який не є кросовером. Також випущена й «заряджена» версія RS.

pervyj-serijnyj-elektrokar-audi-e-tron-gt-2

Щодо технічних характеристик

Рух 4-дверного електромобіля виконуюють 2 електродвигуни сумарною потужністю понад 450 к.с., а в більш потужній – майже 600 к.с. Зауважимо, що використання режиму прискорення (Overboost) в цьому електрокарі дає ще близько 40-45 к.с. «Максималка» обмежена в 245 км / год (250 – для версії RS), а першу «сотку» GT набирає за 4,1 секунди. В свою чергу, RS витрачає на 0,8 сек менше.

При корисный ємності батареї 85 кВт * год, він здатний проїхати більше 480 км на 1 зарядці. А згідно даних Audi AG лише 5 хвилин високоефективної зарядки достатньо для проходження 100 км.

Зауважимо, що всі моделі сімейства e-tron GT поставляються з повним приводом – AWD. Даний авто буде випускатися в 2 комплектаціях – Premium Plus і Prestige.

Ну що ж досить гарний, на наш погляд, вийшов електрокар.

pervyj-serijnyj-elektrokar-audi-e-tron-gt-3

Трохи історичних фактів. Не секрет, що ця автомобілебудівна компанія заснована A.Horch в 1899 році, а c 1964 року Audi AG входить до складу концерну Volkswagen Group. У 1993 році була створена Audi Group і сьогодні їй підконтрольні британський Cosworth Technology, італійська Lamborghini і іспанська Seat.
А слово «Audi» латинського походження і в перекладі означає «слухай».

Представлений електроседан Audi e-Tron GT RS виглядає серйозним конкурентом Tesla Model S P85D та Porsche Taycan 4S.

Заміна автоскла Audi

Наш автосервіс Еталон AutoGlass (Эталон АвтоГласс) пропонує Вам послуги по заміні автоскла, ремонту тріщин або відколів. Також виконуємо тонування Audi в Одесі і бронювання кузова, фар і інших елементів.
Ми в соцмережах Facebook і Instagram.

Також, вам буде цікаво ...