Головна \ Новини \ Причини затонувати авто взимку

Причини затонувати авто взимку

Затонувати авто взимку не так популярно як влітку. І цьому є підстави. Однак, є резон затонувати автомобіль і в зимовий час. Адже комфорт пересування важливий в будь-який час року. У цій новині розглянемо особливості «зимового» тонування.

Специфіка тонування авто в зимовий час

Чи можна робити при мінусовій температурі? Чи не відпадає вона через день? Такі питання можуть виникнути у деяких автовласників. І відповідь наступна – так, можна затонувати авто, але при дотриманні певних вимог.
По-перше, роботи потрібно здійснювати тільки в опалювальному боксі.
По-друге, процес тонування триватиме трохи довше, ніж влітку.
І по-третє, користуватися затонованим склом можна тільки через 4-7 днів. І причиною цьому – більш тривалий період полімеризації. Так як між плівкою і склом залишається певна кількість вологи. І щоб їй випаруватися, потрібно трохи більше часу.
Це, напевно, головна проблема тонування авто в холодну пору року.

Але, зазначимо, що навіть в теплі дні з високою вологістю час висихання збільшується!

prichiny-zatonirovat-avto-zimoj-3

Чому потрібно затонувати авто в холодну пору року

Переваг тонування взимку безліч, але ми виділимо найосновніші:

  • ізоляція тепла

Тонування авто створює певний ізоляційний шар. Останній не дає виходити теплу з салону. А ще скорочується прогрів авто й використання опалювалюного пристрою. При цьому також автоскло «виграє» – адже контраст температур менший.

  • поліпшена видимість

Сонячні відблиски особливо підступні в зимові місяці. Відбиті від снігу промені можуть раптово засліпити і безпеку руху стає під загрозою. Не дарма ж в горах мандрівники та любителі покататися на лижах або борді одягають сонцезахисні окуляри 😊. Адже інтенсивні промені можуть спровокувати пошкодження рогівки очей, або взагалі опіки.

  • захист від вицвітання салону

Ви, напевно, в курсі, що рівень сонячного ультрафіолетового випромінювання взимку приблизно такий же, як і в середині літа. А в горах, наприклад, якщо Ви зібралися поїхати в Карпати чи Альпи, ще більший. І салон автомобіля також схильний до такого випромінювання. Невелика інвестиція (до того яка надає чудовий вид авто) захистить торпеду і сидіння від вицвітання. А ще й до літа будете вже готові!

prichiny-zatonirovat-avto-zimoj-2

Якщо у Вас залишилися питання з тонування авто, телефонуйте в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс).

Затонувати авто в Одесі

Хочете зробити тонування авто, а на вулиці мороз або йде сніг? Не проблема. У нас обігрівається бокс і якісні тонувальні плівки Llumar і UltraVision. Наші майстри підберуть тип та колір по бажаним світловіддзеркалюючим характеристикам.


Заходьте в «Наші роботи» і підписуйтесь на нас в Facebook і Instagram.

Бажаємо Вам комфортно і безпечно пересуватися взимку!

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...