Головна \ Новини \ Про ще одне корейське автоскло

Про ще одне корейське автоскло


Не так давно ми розповідали про автоскло KAC (Korea Autoglass Corporation). Сьогодні хочемо поділитися інформацією про ще одних «корейців» – Hanglas. І не дивно, що ці скла часто зустрічаються на більшості Kia і Hyundai. Нижче подробиці автоскла Hanglas.

Найцікавіше, що корейськими вони вважаються тільки через розташування заводу на території Південної Кореї в провінції Чолла-Пукто. А насправді…

Це майже автоскло Saint-Gobain

pro-eshhe-odni-korejskie-avtostekla-4

Так, найстаріший скловиробника в світі володіє виробничими потужностями, на яких виробляється автоскло Hanglas.

Тому, якщо Ви вирішили купити автоскло Hanglas в Одесі – телефонуйте в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) – і будьте впевнені в його надійності і якості.

Оскільки дотримання технологічного процесу чітко контролюється «французами». А всі ми знаємо, що їх продукція дуже високої якості. І те, що концерн Saint-Gobain є одним з провідних виробників OEM автомобільного скла – Ви ймовірно теж знаєте.

Внаслідок чого, автоскла від Saint-Gobain Group мають найменші відхилення за розмірами і товщині – не більше, ніж однієї тисячної міліметра.

Крім всіх відомих автоскла Sekurit і обговорюваних в цьому матеріалі Hanglass, французький Saint-Gobain Group випускає ще скло під маркою Kunice Bespo.

Трохи фактів про Saint-Gobain:

Виробничі потужності в 68 країнах
Чисельність персоналу 171 тис.
Обсяг продажів 42,6 млрд євро
Володар більш ніж 400 патентів

Ви також могли чути про компанію AUTOVER, яка є ліцензованим складом продукції концерну і одним з найбільших дистриб’юторів. А її асортимент складає щонайменше 7000 найменувань автомобільного скла і аксесуарів.

Але повернемося до корейського автосклу «французького походження» 😊.

Маркування автоскла Hanglas

Як ми вище згадували, ці автоскла Південнокорейського виробництва. Однак, вони також виробляються і в інших країнах, про що свідчить їх маркування – код DOT (Department Of Transportation), тобто шифр виробника.

pro-eshhe-odni-korejskie-avtostekla-2

Отже, якщо на Автоскло Ви бачите такі символи «DOT184», це свідчить про те, що виробник – Hankuk Sekurit Ltd. Bupyung-ku, розташований в місті Inchon, Korea.

Зауважимо, що маркування «DOT 312» свідчить про цьому ж виробника.

Якщо зустрічаються така абревіатура «DOT 772», це означає, що зроблені були в Шанхаї, Китай. А саме компанією Saint-Gobain Hanglas Sekurit (Shanghai) Co., Ltd.

Також зустрічається скло з маркуванням «DOT 618». І це свідчення європейського виробництва, а конкретніше – Sekurit Saint-Gobain Hanglas Polska Zary. За назвою Ви здогадалися, що їх «батьківщиною» є Польща.

pro-eshhe-odni-korejskie-avtostekla-3

Автоскло Kia, Hyundai в Одесі

Якщо Вам потрібні автоскла, їх установка / заміна або ремонт сколівтелефонуйте в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс).

Заходьте в «Наші роботи» і соцмережі Facebook і Instagram.

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...