Главная \ Новини \ Протиугінне маркування автоскла

Протиугінне маркування автоскла

Це один зі способів «захисту» автомобілів від можливого викрадення, що стає все більш популярним. Автоскло або фари з особливою «позначкою», звичайно, повністю не врятують. Але, все ж користь буде. А яка і в чому особливості такого маркування розберемося сьогодні.

Суть маркування і не тільки автоскла

На скляні деталі (скла, дзеркала, фари) наносять VIN-номер (повністю або найчастіше останні 6 цифр). Це здійснюється шляхом витравлювання або за допомогою піскоструминного апарату.
В результаті чого верхні шари поверхні «виїдають» і нанесений код вже неможливо видалити. Навіть використовуючи шліфування, поверхня «з’їдається», утворюючи виїмку, і стає матовою. До речі, полірування скла тут не допоможе.

Чи так воно допоможе

Ви, природно, маєте сумнів, що це допоможе. Нехай автоскло не логічно вирізати і перепродавати. А ось що стосується маркування фар і дзеркал – в ній є сенс.
Чимало є досить популярних автомобілів, у яких можна дуже швидко зняти фару. При цьому і капот не потрібно відкривати, і сигналка може не спрацювати. А скільки випадків, коли господарі вранці виявляють відсутні дзеркала? Або ранок починається з неприємної картини, коли автомобіль стоїть без дисків на цеглинках?

protivougonnaya-markirovka-avtostekla-2

Що стосується автоскла – то при викраденні (упаси Вас від такого) вказується VIN-код автомобіля, а його перепродаж стає, як мінімум, небезпечним. І до того ж «мічене» дзеркало або ліва фара навряд чи комусь потрібна.
У разі маркованих елементів зловмисникам додається купа метушні – від заміни лобового або іншого автоскла до фар, дзеркал і т.д. І в результаті Ваш авто стає для них невигідним.

По ряду статистичних досліджень, промарковані автомобілі викрадають як мінімум в 2 рази рідше. А серед знайдених і повернутих власникам – понад 75% автомобілів мають протиугінне маркування.

Переваги маркування автоскла


• «позначене» авто менш привертає увагу зловмисників;
• високі шанси на пошук і повернення авто;
• знижка на страхування автомобіля (наприклад, КАСКО).

Зауважимо, що в продажу є професійні набори для самостійного нанесення VIN маркування.

І все ж протиугінне маркування автоскла обов’язково повинна поєднуватися з чітко працюючою сигналізацією. А також місцем паркування з відповідним освітленням і охороною. Адже, як відомо, береженого Бог береже! А ось щодо дзеркал або фар – думаємо, Ви їх точно убезпечите. Навряд чи кому знадобляться дзеркала з «неправильним» VIN-кодом.

Зараз багато компаній пропонують комплексне протиугінне маркування – автоскла, фар, дзеркал, дисків, бамперів і інших елементів кузова.

protivougonnaya-markirovka-avtostekla-3

Нехай Ваш автомобіль завжди в повній комплектації буде радувати Вас кожен день!

Підпишіться на нас у Facebook і Instagram і будьте в курсі цікавих новинок.

Також, вам буде цікаво ...

shtraf-za-nepristebnutij-remin-bezpeki-hto-bude-splachuvati-ta-komu-mozhna-ne-pristibatisya-
Штраф за непристебнутий ремінь безпеки – хто буде сплачувати та кому можна не пристібатися

Чи доводилося Вам нехтувати правила, та керувати транспортним засобом не пристебнувши ремінь безпеки? – Ми впевнені таке було з кожним не один раз, погодьтесь, ремінь

Читати ...