Головна \ Новини \ Поїздка гоночною трасою підвищує настрій людини вдвічі сильніше, ніж кардіо-тренування

Поїздка гоночною трасою підвищує настрій людини вдвічі сильніше, ніж кардіо-тренування

Багато хто полюбляє розігнатися на своєму автомобілі, але сплачувати штраф за перевищення швидкості нікому не хочеться. Тим паче це небезпечно для Вас та інших учасників дорожнього руху. Деякі люди знайшли чудове рішення – поїздки гоночною трасою, адже це безпечно і погодьтесь дуже емоційно.

Не важливо на якій швидкості ви рухаєтесь чіткий огляд та якісне лобове скло – ваша безпека будь — де. Скол або тріщина з часом може збільшуватись і доведеться робити заміну лобового скла. Для заощадження коштів та часу краще завчасно звернутися до автосервісу Еталон AutoGlass.

Керування автомобілем впливає на настрій

Navigator in the car on the road in a forest area, close-up.

Вчені із Великобританії спільно з компанією Abarth вивчили питання емоцій і дійшли висновку, що за кермом підвищується настрій. Особливо коли це поїздка на гоночному треку, в цьому випадку взагалі людина стає щасливішою.

Під час експерименту команда вчених спостерігала та вивчала вираз обличчя та ритм серця всіх учасників експерименту. Кожен з яких на аркушах позначав свої емоції та стан, для самооцінки після тренувань та водіння на швидкісній трасі.

У середньому майже 65% всіх учасників отримували позитивні емоції саме після поїздки аніж після тренувань.

Цікаво те, що за кермом авто був водій – професіонал, всі учасники знаходились на пасажирському сидінні.

Гоночні траси в Україні

a-racetrack-ride-boosts-a-person-s-mood-twice-as-much-as-cardio-training (2)

Зараз особливо важливо отримувати гарні емоції, тому ми склали список гоночних трас по всій Україні, де дійсно можна відвести дух та стати щасливими.

  • Спортивна автомототраса «Вербова Лоза» – призначена для проведення перегонів на виживання, тренувань, змагань з мотокросу.

Місце розташування: Кіровоградська область м. Олександрія.

  • Автодром «Чайка» – спортивний комплекс на якому проводять змагання з кільцевих автоперегонів чемпіонату України. Він має декілька трас, стартову зону і всі необхідні електронні прилади для проведення змагань. При автодромі навіть діє спортивна школа, яка акредитована ФАУ, та дозволяє отримати ліцензію спортсмена.

Місце розташування: Київська область с. Чайки.

Отже, Ви тепер знаєте універсальний рецепт для підняття настрою.

Ми в свою чергу зможемо підняти настрій відмінною роботою:

Записуйтесь на будь-яку послугу чи консультацію через форму запису, або за телефоном. Бережіть себе та своїх близьких! Все буде Україна!

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...