Головна \ Новини \ Ремонт сколів на лобовому склі

Ремонт сколів на лобовому склі

Основна мета ремонту сколів полягає у відновленні пошкодженої ділянки. Для цього застосовується спеціальні полімери – адгезійні смоли. Останні наносяться через спецінжектор, який закріплений в монтажний міст. Звичайно, що перед цим пошкоджене місце ретельно очищається і висушується.
Тільки при дотриманні всіх вимог і рекомендацій можливий якісний ремонт сколів. А також професійний інструмент та досвід майстрів. Що, в свою чергу, й дозволить усунути дефекти автоскла.

Якісний ремонт сколів в Одесі


Отже, після підготовки пошкодженого місця – очищення і висушування – необхідно видалити все повітря. Ігнорування цих дій приводить до зниження адгезії полімеру і утворення «повітряних включень».

Наступний етап полягає в заповненні пошкодженого місця вищевказаним полімером. А від вибору щільності полімеру – 10, 50, 60 або 200 cps – залежить, як мінімум, половина успіху якісного ремонту.

Після накладання плівки і впливу УФ-лампою на пошкоджене місце, полімер застигає. «Нарощуючи» при цьому автоскло. На фінішному етапі за допомогою спеціальної пасти і насадки пошкоджене місце полірується.

Після проведення якісного ремонту ховається до 90% візуального дефекту, що доводять результати роботи автосервісу Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс).

remont treshhiny i skola mazerati gran turizmo 1

Ось деякі фото з розділу «Наші роботи», які свідчать про якість наших робіт. На прикладі ремонту сколів лобового скла Maserati Gran Turizmo.

remont treshhiny i skola mazerati gran turizmo 2

Якщо Вам потрібен ремонт сколів в Одесі – телефонуйте в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Досвідчений персонал, фірмові матеріали і задоволені клієнти! А все це – якісний ремонт сколів в Одесі.

Заходьте також в наші Facebook та Instagram.

А якщо (не дай Вас від такого!) З’явилося комбіноване ушкодження – скол з тріщинами, то ремонт може бути не ефективний. Як з фінансової, так і з точки зору міцності лобового. Логічніше буде зробити заміну автоскла.

Вартість ремонту сколів на лобовому

Ціна за роботу, як і її тривалість багато в чому залежить від виду відколу. Круглий ( «бичаче око»), півмісяць і т.д. А «зірочка» є найбільш складною щодо ремонту автоскла. Також на вартість ремонту сколів впливає час, який минув з моменту ушкодження.

Тому варто відразу ж задуматися про поїздку, наприклад, в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Приїжджайте – наші фахівці проведуть діагностику ушкодження і визначать вартість ремонту сколів на лобовому склі.

Зауважимо, що в залежності від виду відколу підхід до ремонту повинен бути індивідуальним. Лише недосвідчені фахівці не замарачіваться з цього приводу і, не завжди навіть оцінивши пошкодження, приступають до ремонту. Будьте уважні!

І наостанок, звернемо Вашу увагу, що після ремонту сколів до лобового потрібно обережніше ставиться. Як в літню пору (кондиціонер), так і зимовий (грубка). А отже, відремонтовані автоскла будуть Вас радувати ще не один рік.

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...