Головна \ Новини \ Ремонт тріщин на лобовому

Ремонт тріщин на лобовому

Будь-які пошкодження на автоскла доставляють незручності для власників. А, особливо, що виникли тріщини. І винуватців їх появи досить багато. Від агресивного водіння до випадкових камінчиків. Однак, при наявності тріщин не варто відразу замислюватися про заміну автоскла. Можна скористатися послугою ремонт тріщин на лобовому.

Телефонуйте в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) і запишіться на зручний час. Наші досвідчені майстри проведуть діагностику ушкоджень. Заходьте в розділ «Наші роботи» і соцмережі Facebook та Instagram.

І при доцільності виконають якісний ремонт тріщин. Інакше кращим виходом буде заміна автоскла.

remont-treshhin-na-lobovom

Ремонт тріщин в Одесі або заміна автоскла

Перед цим вибором стає кожен власник авто. Але чому заміна автоскла не завжди вихід? Навіть не дешевий ремонт тріщин найчастіше більш оптимальний.
І на це є кілька причин.
По-перше, навіть купивши оригінальне ОЕМ автоскло, його установка буде не заводський. Якісної, з дотриманням всіх «тонкощів», але не заводської.
По-друге, заміна лобового на неоригінальні ARG автоскло – хороший аналог – не гарантує коректної роботи датчиків ADAS.
По-третє, при збереженні рідного лобового вартість авто на вторинному ринку буде вище.

Хоча, судячи зі стану наших доріг, лобове для деяких є «расходников» 😉. Але, все ж, ми рекомендуємо розглядати ремонт тріщин як пріорітеним міру. А заміна автоскла нехай буде запасним виходом.

Зауважимо, що купити оригінальні ОЕМ автоскла або хороші аналоги ARG можна також в автосервісі Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). В наявності автоскла на більшість автомобілів. Можлива відправка в інші регіони України. Подробиці по телефону.

Якісний ремонт тріщин лобового в Одесі

Основна складність ремонтно-відновлювальної процесу полягає в ретельному заповненні тріщини полімером. І при тріщинах (особливо довгих) саме звужене закінчення тріщини створює деякі труднощі.
В цьому випадку необхідно зняти «тиск», яке утворилося від з’явилася тріщини. Це робиться за допомогою маленького відколу на відстані 5-6 мм від її закінчення. І цей скол повинен бути чітко по її центру.

Також не менш популярний спосіб ремонту тріщин за допомогою свердління. На наш погляд, більш прийнятний ремонт тріщин без свердління. Оскільки при вищеописаному методі буде менше ймовірності пошкодити внутрішній шар автоскла.

Це дозволить не тільки зняти напругу з кінця тріщини, але і якісно заповнити її полімером. За допомогою різних технік – ковзання, поступового заповнення і т.п.

Зауважимо, що технологія заповнення відколу відрізняється від методів відновлення тріщин на лобовому склі. Але це вже «особливості» процесу, які багато в чому залежать від досвіду і професіоналізму майстрів.

remont-treshhin-na-lobovom-3

Підходьте ретельно до вибору спеціалізованих сервісів по ремонту тріщин. І будь-які пошкодження на лобовому Вашого авто стане практично невидимими!

Також, вам буде цікаво ...