Головна \ Новини \ Ризики водіння з пошкодженим автосклом

Ризики водіння з пошкодженим автосклом

Кожен автовласник стикався з тими чи іншими ушкодженнями. А зі сколами або тріщинами на автомобільному склі так вже точно. І не найкраща затія їздити з пошкодженим автосклом. Тому як відкладаючи ремонт сколів і тріщин, Ви піддаєте небезпеці не тільки себе, але і пасажирів. У цьому матеріалі коротко про можливі ризики.

Почнемо з самих незначних.

По-перше, знижується видимість і оглядовість на дорозі. Скол або навіть невелика тріщина відволікають водія від дорожньої ситуації. Тому краще не відкладати ремонт сколів в довгий ящик.

По-друге, знижується захист від погоди і інших елементів, які вдаряються об лобове скло. Почнемо з елементарного – при користуванні склоочисниками в салоні відчувається запах омиваючої рідини. А перед цим вона неминуче заповнить пошкодження, яке з’явилось на автомобільному склі. Це особливо небезпечно в холодну пору року, оскільки при зниженні температури навіть невелика кількість вологи розширюється. Що перетворює невелике ушкодження в тріщину. Також негативно вплине включення опалювального приладу – через перепад температур тріщина можливо почне розширюватися.

riski-vozhdeniya-s-povrezhdennymi-avtosteklami-2

По-третє, ризик серйозного руйнування автоскла. Навіть крихітна тріщина при невеликій ямі спровокує її подовження, а, найчастіше, призведе до неможливості ремонту. Наприклад, якщо тріщина зайшла за край скла. Тут допоможе тільки заміна автоскла.

По-четверте, збільшення вартості ремонту автоскла. Як показує практика, постійне відкладання поїздки в спеціалізований сервіс (наприклад, в Еталон AutoGlass) в геометричній прогресії збільшує ремонт сколів і тріщин.

Більш серйозний ризик – це порушення жорсткості кузова. Не секрет, що лобове скло забезпечує 50-60% жорсткості при перекиданні і до 40% при зіткненні в лоб.

І один з найнебезпечніших – ризик вильоту водія або пасажира через автоскло. А якщо до цього пошкодження не були усунені, то при аварії шанси на викид з автомобіля зростають.

Розуміння всіх можливих ризиків водіння з пошкодженим лобовим склом може убезпечити Вас і ваших пасажирів.
Намагайтеся ні за яких обставин не використовувати автомобіль з тріснутим лобовим склом. Усуньте пошкодження на автосклі відразу і рухайтесь містом безпечно.

riski-vozhdeniya-s-povrezhdennymi-avtosteklami-3

Ремонт сколів в Одесі

У Вас є пошкодження на лобовому або задньому склі, ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам. Майстри автосервісу Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) швидко і якісно виконають ремонт сколів і тріщин.
Переконайтеся в цьому, відвідавши розділ «Наші роботи» або сторінки в соцмережах Facebook і Instagram.

Також, вам буде цікаво ...