Головна \ Новини \ Rolls-Royce і сидіння для собак

Rolls-Royce і сидіння для собак

Британська компанія Rolls-Royce подала патент на реєстрацію нової торгової марки. І цього разу це буде, не вишукане авто крісло і не новий автомобіль, а автокрісло для перевезення тварин. На даному етапі, як зазначає Бюро патентів і торгових марок США (USPTO) заява все ще опрацьовується. Якщо все піде за планом, Rolls-Royce буде володіти назвою Bentley.

Можливо це спроба тролінгу над Bentley, а фото двох собак у переносці з наклейкою Flying Spur жарт від Rolls-Royce. Усе по черзі розповість автосервіс Еталон AutoGlass.

А у вас є домашні улюбленці? Ви їх теж берете з собою в машину? Мабуть, вони вам всіляко довіряють, чи не так? Ось і нам, наші клієнти довіряють для тонування авто в Одессі за доступну ціну. Песики оцінять обов’язково. Отож, для поцінувачів тонування авто будь-якої складності та будь-якої марки, ласкаво просимо.

rolls-royce-i-sidinnya-dlya-sobak-

Rolls-Royce вміє здивувати

Взагалі ім’я Flying Spur неодмінно пов’язано з Бентлі. Але варто зауважити, що обидві компанії використовували приставку на автомобілях раніше:

  • Rolls-Royce Silver Spur третього покоління. Було доступне в комплектації Flying Spur протягом одного року з 1994 по 1995. Це була швидша модель з турбонаддувом, і було виготовлено лише 134 екземпляри.
  • Bentley використовують назву з 1961 році для чотиридверного седана Bentley Continental S2 Flying Spur.

Цікаво те, що Бентлі володіє правами Flying Spur у всіх країнах, в яких продає свої автомобілі. А тут найцікавіше, в Італії та США маркою володіє Rolls-Royce.

Дана заявка на торговельну марку є дуже дивною, оскільки вказана адреса знаходиться у штаб-квартирі Bentley, а не в Rolls-Royce, як це повинно бути за правилами.

rolls-royce-i-sidinnya-dlya-sobak-

А що кажуть юристи

Юридичний відділ Rolls-Royce подачу патенту поки ніяк не коментує, і не дивно. У випадку офіційного дозволу на реєстрацію ім’я Flying Spur, Бентлі втрачає можливість продавати флагманський седан у США, а американський ринок один із найбільших ринків марки.

Як надалі будуть розвиватися події Ви дізнаєтесь у наступних новинах від Еталон AutoGlass.

Віримо у ЗСУ. Вперед до перемоги!

Також, вам буде цікаво ...