Головна \ Новини \ Що готує для нас компанія Rolls-Royce?

Що готує для нас компанія Rolls-Royce?

Rolls-Royce – британський виробник автомобілів преміум класу, які не потребують представлення. Цей бренд безпосередньо у всіх асоціюється з розкішністю та унікальністю. Не так часто, на українських дорогах можна зустріти Rolls-Royce, а якщо він проїжджає повз нас, то пильна увага з боку публіки забезпечена.

Чим ще може нас здивувати британська компанія, яка філософія бренду, а також трохи історії успіху в сьогоднішній статті від автосервісу Еталон AutoGlass

Трохи історії та філософії бренду

shcho-gotu-dlya-nas-kompan-ya-rolls-royce22

Захоплююча історія бренду Rolls-Royce Motor Cars почалася в 1904 році, коли познайомилися засновники компанії Фредерік Генрі Ройс та Чарльз Стюарт Роллс. Генрі Ройс народився у бідній родині млинаря, тому йому з 10 років доводилося тяжко працювати. Життя другого засновника було зовсім іншим. Він виходець із багатої та знаменитої родини, навчався в університеті Кембриджа та Ідона, здобувши кращу освіту.

Генрі Ройс був перевершеним інженером й працюючи на заводі мріяв створити найкращий автомобіль. Другий засновник Стюарт Роллс – комерсант з великими зв’язками, який мріяв про власну компанію.

Таким чином, у травні 1904 року, в результаті зустрічі двох різних людей з’явилася нова марка авто, багатий Роллс отримав право на продаж всіх вироблених Ройсом авто. Незабаром публіці було представлено перші автомобілі, створені у партнерстві. Ця новина стала сенсацією, та незабаром усі місцеві та закордонні ЗМІ писали про це.

З того часу Генрі Ройс успішно створював бізнес разом зі своїм партнером Чарльзом Роллсом.З першого дня в основу філософії, батьки бренду заклали виготовлення найкращого та найнадійнішого автомобіля у світі. Ця філософія збереглася до сьогодні, адже кожен автомобіль інженери Rolls-Royce створюють вручну, тестують 20 тисяч кілометрів, а потім розбирають.

Всі деталі мають тавро робітників, які їх виготовляли.

Анонс першого електромобіля Spectre

Впевнено у світ електромобілів входить і Rolls-Royce. Компанія анонсувала свій перший електромобіль і в планах стати повністю «електричним» до кінця 2030 року. Анонс новинки вийде в четвертому кварталі 2023 року, тому розглянути нову модель не вдалося.

У ЗМІ з’явилися лише кілька фото з цитатою засновника компанії та нічого про технічні характеристики.

  • Інженери заявили, що традиційна якість, міць, запас ходу та розкішні характеристики моделі будуть збережені в дусі компанії.
  • Відомо тільки, що модель розробляється з нуля та буде заснована на каркасі власної розробки.

Результати всіх послуг автосервіса Еталон AutoGlass  (продаж, ремонт сколів та тріщин, тонування) можете переглянути в розділі «Наші роботи».

Записатися на перераховані послуги Ви можете через сайт або по телефону! Залишились питання? – Дзвоніть, ми з радістю на них відповімо і проконсультуємо з будь-якого питання. Слідкуйте за нашими новинами та приїжджаєте в автосервіс Еталон AutoGlass.

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...