Главная \ Новини \ Системи очищення скла в автомобілі

Системи очищення скла в автомобілі

Всі ми знаємо, що чисте лобове скло обов’язкове правило при керуванні автомобілем. Адже не справна система може стати причиною ДТП. Про систему очищення скла: типи систем, функції, несправності ми й поговоримо в сьогоднішній статті.

У сучасних автомобілях спеціальні системи очищення скла та фар вже встановлені. Вони допомагають швидко та легко усунути забруднення на склі, оптиці навіть при русі автомобіля шляхом натисканням однієї кнопки.

 Існують такі системи:

  – система стеклоомивача фар;

 – система склоочисників вітрового та заднього скла.

sistemy-ochistki-stekol-avtomobilya (1)

Типові несправності

Кожна з перерахованих систем може в будь-яку мить перестати працювати, причин досить багато, але ми розглянемо найпоширеніші.

  • Найбільш поширена причина може бути засмічення, для омивача це нормально, тому не варто хвилюватися. Рекомендуємо звернутися на найближчу станцію, фахівці спеціальним приладом легко усунуть несправність.
  • Виникнення корозії на моторчику омивача. Легко і без складнощів, позбутися від іржі можна спеціальними засобами, за допомогою звичайного ластику та шматочка металу.
  • У разі порушення цілісності трубки потрібно перевірити герметичність в місцях її закріплення також оглянути саму трубку – вона може розтріснутися після тривалої експлуатації автомобіля.
  • Якщо причина виходу компонента з ладу не ясна, моторчик, як правило, краще поміняти на новий.
  • Порушення цілісності бачка, такий випадок досить нетиповий, проте трапляється.Спроба ремонту бачка найчастіше не має сенсу тому його краще замінити на новий.
  • Відсутність подачі енергії. Варто перевірити надійність закріплення електромотора та валів електричної помпи.

При некоректній роботі двірників, поганої роботи електродвигуна та форсунок звертайтеся на СТО.

Також, в разі виникнення відколу або тріщини на лобовому склі – заклейте її скотчем, щоб в отвір не потрапила пил. Ми усунемо будь-які дефекти швидко та якісно в автосервісі Еталон Auto Glass!

sistemy-ochistki-stekol-avtomobilya-1

Завжди справна система

Якщо в майбутньому Ви хочете уникнути зайвих розладів та продовжити ефективну роботу системи очищення скла дотримуйтеся простих правил.

В період холодів в бачок заливайте спеціальну рідину – вона не закупорює форсунки та не залишає осаду в бачку.

Перед тим як виїжджати варто прогріти автомобіль та включити підігрів лобового скла. В такому випадку двірники нагріються до потрібної температури та будуть працювати плавно і більш ефективно.

Також, вам буде цікаво ...