Главная \ Новини \ Скільки платять за перевищення швидкості водії у різних країнах світу

Скільки платять за перевищення швидкості водії у різних країнах світу

Злісні водії порушники, які люблять поганяти на своїх авто є абсолютно скрізь. Як їх карають у різних країнах світу, а також про найбільші штрафи в історії, розповість Еталон AutoGlass.

У кожного свої правила

У країнах світу різні правила та вартість порушення швидкісного режиму, проте існують країни, у яких фіксованої вартості немає. Все залежить від ринкової ціни автомобіля або рівня заробітної плати, чим дорожче авто і вищий дохід, тим більше доведеться платити.

Наприклад, правила із прив’язкою до зарплати існують у Британії, якщо порушник не визнає своєї провини.

An attractive female posing behind the wheel of her car

Північна та Південна Америка

У кожного штату передбачено різну вартість порушення швидкісного режиму. Наприклад, у штаті Орегон за перевищення швидкості близько 160 км/год стягується штраф у розмірі $2.000, і це не межа.

В Аргентині розмір штрафу становить близько $3.500, а ось жителям Куби та Парагваю пощастило більше – за порушення доведеться заплатити лише $2,5 або $0,13 цента.

Швейцарія

У країні банків, гір та шоколаду водіям доведеться викласти круглу суму за ігнорування правил перевищення швидкості.

Найбільший штраф за всю історію було зафіксовано саме тут у 2010 році. Винуватцем став власник ексклюзивного Mercedes-Benz SLS AMG, він їхав зі швидкістю 290 км/год, коли швидкість руху не більша ніж 120 км/год.

Відповідно до законів, співробітники поліції враховували не лише перевищення в 170 км/год, а також фінансовий стан водія. У результаті розмір штрафу становив 1 мільйон доларів, і це не єдиний випадок.

До цього швейцарський мільйонер, який їхав на своїй розкішній Ferrari, розігнався до 137 км/год, у результаті отримав штраф розміром 290 тисяч доларів.

Interactive transparent window screen in a smart car

Африка

Тут існує велика різноманітність і контраст, а все тому що найнижчий штраф становить лише $0,07 центів у Судані. На той час в Уганді штрафують у сто разів вище – 1703 доларів.

Які штрафи в Україні за перевищення знають усі, і якщо порівнювати з Америкою, Швейцарією або тією ж Африкою, то нам не варто скаржитися.

Раніше автосервіс Еталон AutoGlass розповідав Нові ПДР в Україні

У разі виникнення дефектів лобового скла – телефонуйте і приїжджайте в автосервіс Еталон AutoGlass.

Ми усунемо будь-яку проблему, а Ви зможете не переживати за свою безпеку, а також пасажирів та пішоходів. Стежте за новинами та приїжджаєте до нас, з понеділка по суботу з 9:00 до 20:00.

ВІРИМО У ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА ПІДТРИМУЙТЕ СВОЇХ БЛИЗЬКИХ.

СЛАВА НАШИМ ЗАХИСНИКАМ!

ukraine flag with dove bird poster

Також, вам буде цікаво ...

shtraf-za-nepristebnutij-remin-bezpeki-hto-bude-splachuvati-ta-komu-mozhna-ne-pristibatisya-
Штраф за непристебнутий ремінь безпеки – хто буде сплачувати та кому можна не пристібатися

Чи доводилося Вам нехтувати правила, та керувати транспортним засобом не пристебнувши ремінь безпеки? – Ми впевнені таке було з кожним не один раз, погодьтесь, ремінь

Читати ...