Etalon Autoglass Odessa \ Новини \ Супергідрофобне автоскло

Супергідрофобне автоскло

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Всім автовласникам знайомі проблеми, що виникають під час дощу або туману. Волога, що накопичується на автосклі, значно знижує оглядовість. Склоочисники під час своєх роботи дещо погіршують реакцію водіїв на виникаючі ситуації. Ви скажете так є ж антидощ. Нанести на лобове і менше турбуватися. Але уявіть, що буде автоскло з гідрофобними властивостями, які відштовхують воду і бруд. А ще перешкоджають відблискам…

Але, поки це лише технологія, про яку сьогодні розповімо докладніше.

А якщо Вам потрібно нанести антидощ на лобове – відвідайте автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Однак, при цьому автоскло повинне бути без пошкоджень. При наявності останніх – зробимо якісний ремонт сколів і тріщин. А при недоцільності – запропонуємо заміну автоскла. Залиште заявку або зателефонуйте.

supergidrofobnye-avtostekla-2

Скло що відштовхує воду та протидіє відблискам

І вони можуть бути вже в недалекому майбутньому. Так заявляють американські дослідники із Національної лабораторії Ок-Рідж.
Винайдений «матеріал» являє собою особливий шар скляної плівки. Її структура подібна мікроскопічним коралам. А також цей «шар» витримує механічні дії. І в результаті, цілком може використовуватися як медицині, авіації, будівництві, так і автопромі.

За рахунок 150-ти градусного «кута змочування» новий скляний матеріал здатний ефективно відштовхувати воду. Не потребуючи при цьому відновлення – як у випадку антидоща.
Крім цього, такі скла будуть володіти властивостями самоочищення. Вода, змочуючи пил і дрібний бруд, «відлітає» разом із забрудненнями. Виходить така собі «мийка на ходу» 😉.

Також на супергідробофному склі не буде утворюватися конденсат. А, значить, водії в недалекому майбутньому зможуть безпечно їздити в умовах туману.
І наостанок, наноструктуровані скла мають антибліковий ефект. Що, безумовно, підвищить як безпеку, так і комфорт водіїв.

supergidrofobnye-avtostekla

Після скла буде гідрофобний метал

Металеві деталі, від яких вода буде відскакувати краще, ніж від тефлону. Таке покриття створили вчені Рочестерського університету, штат Нью-Йорк, США.
За допомогою лазера на поверхні металу утворюється гідрофобне покриття. Воно практично не зношується і дуже довговічне. Тобто виходить метал з властивостями самоочищення, як і вище згадане наноструктуроване скло.

Оригінальне автоскло в Одесі


Телефонуйте в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс) і замовляйте ОЕМ лобове, бокове або заднє скло на Ваш автомобіль. В наявності автоскло на безліч моделей. Досвідчені майстри, фірмові клеї-герметики, доступні ціни та гарантія на всі роботи.

Дивіться «Наші роботи» і підписуйтесь в Facebook та Instagram.

Також, вам буде цікаво ...