Головна \ Новини \ Тонування авто або сонцезахисне автоскло Pilkington

Тонування авто або сонцезахисне автоскло Pilkington

Про якість всесвітньо відомого автоскла від британської компанії Ви не раз вже чули. А серед асортименту її продукції особливо актуальні сонцезахисні скла. Завдяки яким тонування авто повноцінно замінюється. Сьогодні трохи детальніше про такі види автоскла Pilkington.

Може у Вас з’явиться бажання їх встановити 😊.

Відображення інфрачервоного випромінювання

Автоскло з таким функціоналом має назку Optikool ™ та Ez-Kool®. Вони віділяються за явним зеленим відтінком. А згідно заявлених характеристик забезпечують до 20% захисту від шкідливого ІЧ-випромінювання.

Ще одним представником подібного автоскла є Siglasol ™. Воно має спеціальну плівку, яка відображає ІЧ-випромінювання та ламінована між 2 шарами скла.

Siglasol відштовхує близько 30% сонячної енергії, що особливо актуально для автомобілів з великим лобовим або панорамним дахом.

tonirovka-avto-ili-solnczezashhitnye-avtostekla-pilkington-2

Sundym та Galaxsee


Ці 2 види автомобільного скла істотно зменшують накопичення тепла всередині автомобіля. При цьому захищаючи від шкідливого інфрачервоного випромінювання як пасажирів, так і обробку салону.

Pilkington Sundym має зеленуватий відтінок і забезпечує тепловий захист – майже до 45%.
Ще більш ефективним є Pilkington Galaxsee. Автоскло сірого відтінку знижує теплове навантаження до 60-65%.

Якщо Ви хочете купити автоскло Pikington або потрібна заміна автоскла, ТЕЛЕФОНУЙТЕ в автосервіс Еталон AutoGass (Еталон АвтоГласс).

Працюємо щодня, крім неділі з 8-00 до 20-00.

Використовуючи подібне автомобільне скло (як лобове, так бічне чи заднє), практично відпадає необхідність тонування авто.

Тонування авто замінюється автосклом

Все почалося ще в 2011 році з родстера Mercedes-Benz SL. У цьому спортивному автомобілі вперше в якості опції пропонувався спеціальний скляний дах. Останній були виготовлений компанією Pilkington Automotive. А його особливістю була система Magic Sky Control. Тобто регулювання світлопропускання «по кнопці».

tonirovka-avto-ili-solnczezashhitnye-avtostekla-pilkington-3

Додатково про подібні дахи можна почитати тут.
А в цих новинах (тут і тут) детальніше про електротонування авто.

Як ми раніше описували, таке автомобільне скло виробляється за ліцензією Research Frontiers Inc. Британці, купивши відповідну ліцензію, почали виробництво смарт-скла по SPD-технології (Suspended Particle Devices).

Якщо коротко – на скло наноситься спеціальна плівка з стержнеобразними частинками. Останні наповнені рідиною, яка не проводить електричний струм. У такому стані вони хаотично рухаються, створюючи захисний шар, захищаючи салон авто від світла. При подачі напруги ці частинки створюють між собою деякі відстані. Чим вище подається напруга, тим більше рівніше стають частинки і тим світліше автоскло.

Тонування авто в Одесі


Хочете затонировать авто? Звертайтеся до автосервісу Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). У нас перевірені часом якісні тонувальні плівки Llumar і UltraVision.

А ще досвідчений персонал і демократичні ціни. Телефонуйте – допоможемо вибрати тонувальну плівку та професійно її поклеїти.

Дивіться «Наші роботи» і сторінки в Facebook і Instagram.

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...