Головна \ Новини \ Тонування авто фотохромною плівкою

Тонування авто фотохромною плівкою

Тонування авто продовжує щодня вдосконалюватися. Останні розробки спрямовані на створення «розумного» тонування. А все для комфортного пересування сонячним днем і безпечної їзди вночі. Сьогодні це в той чи іншій мірі дає електронне тонування авто. Однак, у неї є складність виконання і висока вартість робіт. Одним із варіантів є використання фотохромної плівки. У чому ж її особливість? Давайте розберемося.

Саморегульоване тонування авто

Що сьогодні тільки не придумують щодо тонування авто. А все для того, щоб крім простого захисту від сонця і поглядів перехожих, у автовласників був більший комфорт. Винахід електронної тонування дав незаперечні переваги. Але, її керування відбувається вручну.

Прекрасною альтернативою виступає самозатемняюча фотохромна плівка. Деякі плутають її з «хамелеоном», але це різні плівки.

tonirovka-avto-fotohromnoj-plenkoj-2

Корисні властивості розумного тонування авто

Особливість даних тонувальних плівок в «самостійній» зміні рівня затемнення. Воно залежить від інтенсивності сонячного світла. Тобто чим яскравіше світить сонце, тим більше затемнюється автоскло і навпаки. Так, вночі або в повній темряві автоскло буде абсолютно прозорими.
А ще дуже важливою її перевагою є енергонезалежність. Взагалі не потрібні дроти і електричний струм, і, відповідно, менш складний процес тонування. Чи не про це мріяли всі водії?!

Зауважимо, що таке тонування авто можливе плівкою UltraVision Photochromic.

Трохи технологічних особливостей

Отже, затемнення плівки відбувається за умови UV-випромінювання. Чим яскравіше на вулиці, тим темніше буде у Вас в салоні. Цей процес триває кілька секунд. Однак, зворотний процес – більш тривалий і може зайняти хвилини. Ця різниця обумовлена молекулярними сполуками, які під впливом світла змінюють свій стан.

З історії фотохрома
Ця назву вперше почали вживати більше 100 років тому. Ще в 1899 році були «винайдені» хімічні сполуки, які міняли колір під впливом сонячного світла. Винахід спочатку застосовувався в лінзах для окулярів.

На тлі її достоїнств і переваг відзначимо й недоліки.
По-перше, тоноване лобове скло в сонячний день не буде відповідати нормам.

tonirovka-avto-fotohromnoj-plenkoj-3

А по-друге, вночі автомобіль буде виглядати як і не затонований, а його салон повністю проглядатися.

Якщо хочете затонувати авто – телефонуйте в Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Якісні матеріали, досвідчені майстри і задоволені клієнти.
Дивіться виконані нами тонувальні роботи в Facebook, Instagram або в розділі «Наші роботи».

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...