Головна \ Новини \ Тонування авто – найпростіший стайлінг вантажних авто та мікроавтобусів

Тонування авто – найпростіший стайлінг вантажних авто та мікроавтобусів

А що водії вантажівок та мікроавтобусів чимось відрізняються від водіїв легковиків? Вони що не хочуть бачити свою машину цікавою? Чи їм у салоні не так жарко, що не потрібна атермальна плівка?

Впевнені, що ви не думаєте. І таким водіям частково тонування навіть потрібніше, адже за кермом вони часто проводять набагато більше часу.

Тонування почало свою історію ще з середини минулого століття як додатковий захист офісів та промпоміщень від яскравих сонячних променів. У 80-х роках стала застосовуватися в автопромисловості та була доступна лише заможним автовласникам.

Сьогодні її навряд чи кого здивуєш, оскільки деякі автовиробники пропонують штатне тонування.

Це безперечний плюс, але особливість такого тонування в тому, що таке скло в більшості випадків не можливо перемонтувати через бажання, що змінилися у Вас.

Прекрасна послуга, коли замовник хоче додати ексклюзиву в свій майбутній автомобіль, замовляє встановлення додаткового обладнання, різних опцій і тонування в тому числі.

Іншим же автовласникам надано повну свободу дій щодо вибору типу плівки, кольору і, відповідно, бюджету витрачених на це грошей. Адже практично в кожному автосервісі є майстри та фахівці, які тонують скло автомобілів.

tonirovka avto prostejshij stajling gruzovyh avto i mikroavtobusov m

Затонувати авто це не тільки елегантно та естетично

Мікроавтобуси, вантажівки та інші великогабаритні транспортні засоби набагато цікавіше виглядають, якщо їх затонувати плівкою.

Хіба погляд не вільно не тягнеться за мікроавтобусом із плівкою ефекту Хамелеон? Як мінімум, промайнуть у голові думка: “Прикольно зробив! Може й собі так? А разом із цим і бажання заглянути в салон з’являється.

Якщо Ви займаєтеся перевезенням пасажирів у своєму мікроавтобусі, то пасажири явно будуть комфортною почуватися в елегантному транспорті, де не потрібно мружитися через яскраве сонце і в салоні комфортніше.

А ефект конфіденційності від тонувальної плівки надає їм додаткового почуття захищеності.

Якщо ж Ваша робота пов’язана з перевезеннями вантажів по місту, області або країні, простий крок як тонування скла вантажівки не тільки убезпечить Вас від шкідливого випромінювання сонця, але й усуне промені, яскраве світло від фар на трасі і т.д.

тонування на машину завжди була і буде застребовано

Тонування авто завжди популярна послуга. А зараз із розвитком технологій та появою нових тонувальних плівок це стає чи не обов’язковим елементом.

Так, після покупки автомобіля (як легкового, так і вантажного або мікроавтобуса) та усунення дрібних технічних “недоліків” – якщо, звичайно, такі є – водії хочуть зробити тонування авто.

Як Ви напевно вже знаєте, тонувальні плівки для авто бувають найрізноманітніші – від простих до дзеркальних та атермальних на будь-який гаманець.

Ціна – один із факторів, на який звертають увагу автолюбителі та для деяких вона має вирішальне значення. Але дешево – це як правило, не дуже якісно. Ви ж самі не виконуєте свою роботу практично задарма? А якщо дорого буде – то відлякає клієнтів і вони підуть шукати золоту середину “ціна-якість”. І її знаходять, наприклад, в Еталон AutoGlass.

tonirovka avto prostejshij stajling gruzovyh avto i mikroavtobusov 3

Наші переваги – тонування авто

Тонування авто в Одесі одна з найпопулярніших автопослуг. Адже, знаходячись у сонячному місті, автомобілі більшу частину часу на сонці – подорожі, екскурсії, пляжі.

Адже ви хочете після стомлюючої екскурсії або виснажливої дари на пляжі є в салон свого авто з більш комфортною температурою?

Думаємо, так. Не втрачайте такої можливості, телефонуйте сьогодні в Еталон AutoGlass, пишіть нам і замовляйте послугу повне тонування авто. І вже за невеликий час (залежить від площі тонування) Ви отримаєте своє прикольне авто, виділивши для цього прийнятний бюджет коштів.

Не виходить Вам під’їхати до нас, але хочеться затонувати? Є вихід – ми приїдемо до Вас та зробимо тонування авто (м. Одеса та область). Дзвоніть та уточнюйте деталі.

На всі тонувальні послуги Ви також отримаєте гарантію, щоб бути спокійним. Хоча ми впевнені, що все і так буде гаразд завдяки досвіду наших майстрів і якісних плівок Llumar і UltraVision.

Ми зробимо Ваш транспорт унікальним, чим він є зараз!

Також, вам буде цікаво ...