Главная \ Новини \ Тонування авто по сучасним технологіям

Тонування авто по сучасним технологіям

Тонування авто – це перше, що бажає практично кожен автовласник. Захист від сонця, цікавих перехожих і, в той же час, не порушувати ПДР України (наприклад, п. П. 31.4.7). Ось що хочеться отримати. А зсувати шторки вже не те, особливо в 2021 році 😉. Динамічно змінне – електронне тонування авто – якраз є чудовим рішенням. Ви могли вже чути про неї. Сьогодні ще трохи інформації про ці перспективні способи затемнення автоскла.

Також можете ознайомитися в наших новинах про електронні і смарт-тонування авто – тут і тут.

tonirovka-avto-po-sovremennyh-tehnologiyam-3

Тонування авто в Одесі

А якщо Вам потрібна тонування авто в Одесі – телефонуйте в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Ми працюємо з якісними плівками Llumar і UltraVision, перевірені часом.
Залиште заявку на сайті – передзвонимо, проконсультуємо, допоможемо з вибором і якісно встановимо.

Дивіться розділ «Наші роботи» і соцмережі Facebook і Instagram.

Миттєве тонування авто

Отже, задумавшись про установку електронної тонування авто, є кілька варіантів.

По-перше, фотохромне тонування авто. Наприклад, плівкою UltraVision Photochromic. Вона «темніє» і «світлішає» під впливом УФ-випромінювання. У неї є як плюси, так і мінуси. Вибір за вами. Детальніше тут.

По-друге, установка додаткових склопакетів. Технологічно складно (додатковий вага, посилений привідний механізм, доробка дверних карт), затратно, хоч і прикольно.

По-третє, використання смарт-скла. Тут і монохромне (електрохромне) тонування за технологією PDLC. А також електронне тонування за технологією SPD. Остання передбачає як виготовлення автоскла з спецшаром, так і наклеювання особливої ​​плівки. Також варто пам’ятати про сенсорний контролер для настройки світло-пропускної здатності. Зауважимо, що SPD-скло буде служити близько 10 років. Корисний же термін використання SPD-плівки рази в два менше.

tonirovka-avto-po-sovremennyh-tehnologiyam-2

Ну і як не згадати найдорожчий спосіб тонування авто. Заміна автоскла на особливе, яке має шар, який реагує на електричний струм. Наприклад, автоскло Vario Plus (серія Sky і Polar) від американської компанії AGP (American Glass Products). Цікава тема, але дуже-дуже дорога. Тому як потрібно виготовити автоскла по VIN-коду. А з урахуванням того, що їх виробництво в США, ще чекати доведеться, як мінімум, місяць. І віддати близько 5 тис. «вічнозелених» для такого задоволення не кожному по кишені 😊.

І пам’ятайте, що якісне тонування авто неможливе, якщо автоскло має пошкодження.

При наявності відколів або тріщин скористайтеся послугами автосервісу Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс). Якісний ремонт сколів і тріщин в найкоротші терміни.

Також, вам буде цікаво ...

shtraf-za-nepristebnutij-remin-bezpeki-hto-bude-splachuvati-ta-komu-mozhna-ne-pristibatisya-
Штраф за непристебнутий ремінь безпеки – хто буде сплачувати та кому можна не пристібатися

Чи доводилося Вам нехтувати правила, та керувати транспортним засобом не пристебнувши ремінь безпеки? – Ми впевнені таке було з кожним не один раз, погодьтесь, ремінь

Читати ...