Головна \ Новини \ В яких європейських країнах обов’язково перевзуватися на зимову гуму

В яких європейських країнах обов’язково перевзуватися на зимову гуму

В кожній країні світу з настанням зимового періоду потрібно міняти літні шини на зимні. В законодавстві Україні не прописаний час, коли автовласник зобов’язаний «перевзути» своє авто. В більшості випадків все залежить від погодних умов та обставин. Але в Європі все трохи по іншому. Отож щоб не сплачувати штрафи автосервіс Еталон AutoGlass розповість, як  до питання сезонного шиномонтажу ставляться в інших країнах.

Зверніть увагу: якщо перед поїздкою в Європу Ви помітили скол або тріщину на лобовому склі, на пунктах пропуску Вас мають право не пропустити. Наприклад, в Німечинні на лобовому склі не повинно бути ні тріщин, ні інших ушкоджень. Світлоприлади повинні обов’язково працювати, а загальний техстан автомобіля  має бути придатним для використання на дорогах загального користування Німеччини.

У кожній державі – свої вимоги

v-yakih-yevropejskih-krayinah-obovyazkovo-perevzuvatisya-na-zimovu-gumu-

Згідно з правилами обов’язково «перевзувати» автомобіль необхідно в таких країнах:

Австрія – зимові шини повинні бути у період з 1 листопада по 15 квітня.

Болгарія – з 15 листопада по 1 квітня сезон зимніх шин, плюс до цього обов’язкові ланцюги проти ковзання. Після 1 квітня автовласники переходять на літне «взуття», але не раніше.

Латвія – перехід на зимні шини с 1 грудня по 1 березня (бруд + сніг, глибина протектора – 4 мм).

Водії Естонії міняють гуму з 1 грудня по 1 березня, якщо маса авто перевищує 3,5 тонн повинні бути ланцюги протиковзання.

В Чехії зимові шини обов’язкові з 1 листопада до 31 березня. Ланцюги протиковзання обов’язкові у окремих місцях, позначених відповідними дорожніми знаками.

Литва – з 1 листопада по 1 квітня лише для автотранспорту маса, яких менше аніж 3,5 т

Франція – якщо Ви зібралися відвідати гірськолижні райони зокрема Альпи, то з 1 листопада до 31 березня повинні бути зимові шини без виключення. Інакше штраф у розмірі 135 євро.

Німеччина – на всіх шинах повинно бути  маркування зі сніжинкою. Період переходу на зимову гуму в законодавстві не визначено, але за керування на літній гумі штраф близько 60 євро і вище.

Якщо, Ви плануєте поїздку в Європу будьте обачливі. Краще перевірте заздалегідь технічний стан авто, замініть гуму, зверніть увагу на лобове скло та світло.

Нагадуємо, ми спеціалізуємось на заміні лобового скла в Одесі й не тільки

v-yakih-yevropejskih-krayinah-obovyazkovo-perevzuvatisya-na-zimovu-gumu-

Результати всіх робіт (ремонт лобового скла, продаж, ремонт сколів та тріщин, тонування) можете переглянути в розділі «Наші роботи».

У нас Ви можете замовити скло від світових виробників за приємну вартість та не нервувати за якість встановлення. Ми даємо гарантію та виконуємо заміну автоскла з додержанням усіх стандартів.

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів. Бережіть себе та своїх близьких! Разом до перемоги!

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...