Головна \ Новини \ Віртуальне автоскло та прозорий капот від Jaguar

Віртуальне автоскло та прозорий капот від Jaguar

Все частіше автомобілі оснащують різними помічниками. Вони проектують на автоскло важливу та поточну інформацію. Задля того, щоб увага водія зосереджувалася виключно на дорозі. Сьогодні поговоримо про різні технологічні ноу-хау британського автовиробника люксових і гоночних авто.

За HUDом майбутнє

Існує чимало інформації про системи доповненої реальності (HUD). І ми не так давно описували цю технологію від різних компаній. Чому ж HUD стають дедалі популярнішими? Відповідь очевидна.
По-перше, всю важливу інформацію вони «виводять» на рівні очей водія. По-друге, аналізують дорожню ситуацію, передбачаючи можливу поведінку учасників. І, по-третє, це все створює додаткове відчуття безпеки руху.
Перейдемо до Jaguar та їхнього автоскла.

лобове автоскло

Ще в 2014 році британці представили концепт «Virtual Windscreen». Як і інші виробники, розробка від Jaguar проектує інформацію на автоскло, накладаючи її на дорожнє полотно.На відміну від інших, вони задіють всю площу лобового скла, перетворивши його на своєрідний дисплей. Відповідно, водій не відриває погляд і повністю сконцентрований на дорозі.
Технологія Jaguar створює «віртуальну смугу руху» з різними порадами та рекомендаціями. А саме – при гальмуванні змінюється колір у віртуальній смузі від зеленого до червоного. Також «нова приладова панель» з тривимірним зображенням «читається» без окулярів, частково замінюючи навіть дзеркало заднього виду.

virtualnye-avtostekla-i-prozrachnyj-kapot-ot-jaguar-2

Прозорі елементи кузова

Британці одні із перших запропонували систему «повного огляду» – 360 Virtual Urban Windscreen. Віртуальні лобові автоскла забезпечують водієві панорамний круговий огляд. Цьому не перешкоджають навіть передні та центральні стійки.Одним зі складових цієї системи є «Прозорий капот» – Transparent Bonnet. Тут використовується проекційний дисплей для візуалізації підкапотного простору автомобіля. «Картинка» невидимої оку дороги і положення передніх коліс при маневруванні береться з камер, які прикріплені до решітці радіатора.

Напевно, в недалекому майбутньому це дозволить повністю позбутися від дзеркал заднього виду, а зовнішні дзеркала замінити на віртуальні дисплеї. До слова, останнє успішно вже зробили BMW, Mercedes, Lexus та ін.
Японці пішли ще далі. У 2016 році прибрали зі свого законодавства норми обов’язковості комплектування автомобілів зовнішніми дзеркалами.

virtualnye-avtostekla-i-prozrachnyj-kapot-ot-jaguar-3

Автоскло для Jaguar в Одесі

Звертайтеся в автосервіс Еталон AutoGlass (Еталон АвтоГласс), якщо Вам потрібно замінити автоскло на Jaguar або відремонтувати сколи. Телефонуйте – лобове, бокове або задне автоскло для Jaguar в наявності.
Ми в соцмережах – Facebook і Instagram.

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...