Головна \ Новини \ Водії яких авто найемоційніші – дослідження

Водії яких авто найемоційніші – дослідження

Існує думка, що власники певних марок автомобілів піддаються емоціям частіше, ніж інші. Міф це чи реальність, розповість автосервіс Еталон AutoGlass.

Незвичайне дослідження

Британці у листопаді вирішили протестувати понад дві тисячі власників абсолютно різних авто та з’ясувати, хто з них найчастіше гостро реагує на різні ситуації за кермом. У ході дослідження потрібно було вказати лише марку авто, номер та колір. Психологічний тест мав різного типу питання. Після цього оцінювали результати та давали оцінку за шкалою від 0 до 18.

За результатами, середній бал становив близько 6, проте власники деяких марок відзначилися від інших, та показали результат вище.

Найбільш емоційні та навпаки

Найвищий бал за рівнем психопатії отримали водії німецьких марок BMW та Audi. У BMW середній бал виявився понад 12, а в Audi близько 11. Психологи відзначають, що такі люди частіше зазнають емоцій, ніж інші, у них підвищене почуття власної гідності, а так само вони рідко відчувають провину.

На третьому місці опинилися водії Fiat з балом майже 7, що досить низько, якщо порівнювати перші 2. Далі йдуть автовласники:

  • Mazda, Honda та Ford – з балом 6;
  • Mercedes, Citroen, Volkswagen, Renault, Volvo, Nissan та Hyundai – отримали близько 5 балів.
  • Найспокійніші й менш схильні до емоцій, занурені у свої думки виявилися водії: Peugeot, Toyota, Opel, Seat і Kia.


Attractive redhaired woman in eyeglasses, wear on red blouse and

За результатами тесту спокійні та врівноважені водії Skoda.Також схильні до емоцій, паніки та люті власники електрокарів – вони отримали 16 балів, що навіть вище, ніж у BMW та Audi.

Далі йдуть гібридні автомобілі з показниками -10, а бензинові – близько 7. Низький бал отримали автовласники дизельних авто – менше ніж 6.


Наскільки правдиве це тестування вирішувати тільки Вам. Кожна людина незалежно від марки, кольору автомобіля піддається як позитивним, так і негативним емоціям. Щоб позитива було більше, рекомендуємо звертатися лише до перевірених фахівців.

Шукайте де швидко та якісно замінити лобове скло в Одесі?

Відповідь очевидна – автосервіс Еталон AutoGlass. Ми усунемо будь-які дефекти, і Ваш автомобіль буде, як новий. Якщо Вам потрібно замінити автоскло і це необхідно зробити у найкоротший термін – не зволікайте, дзвоніть або оформлюйте заявку онлайн.

Результати всіх послуг (заміна автоскла, продаж, ремонт сколів та тріщин, тонування) перегляньте у розділі «Наші роботи».

Віримо у перемогу ЗСУ! Підтримуємо один одного! Бережіть себе та своїх близьких.

Слава нашим захисникам! Перемога за нами!

ukraine flag with dove bird poster

Також, вам буде цікаво ...

s-prazdnikom-pashi-2023
З Великоднем 2023!

Шановні клієнти! Вітаємо Вас зі святом Великодня та зичемо Вам добра і усіляких гараздів! Здоров’я Вам та усій Вашій родині! Хай це Христове Воскресіння принесе

Читати ...